1. 4 biorące udział w manifestacji

   Przystojny nie przejmuj się jak facet jest przystojny to widać i pod maseczką a jak do luftu to i maseczka nie pomoże. pozdrawiamy przystojniaku i zapraszamy na manifestację w Jastrzębiu.

 1. Oczywiście nie karać. Bo to wszystko to operacja rządzących i banksterów.
  Poczytajcie G:
  WHO 5 października ogłosiła koniec pandemii. I co? Pstro

  1. Do top sem ja szkoda że ludzi takich jak ty nie karzą za ich głupotę.Ale by Państwo zyskało bo głupców ci u nas pod dostatkiem, gdzie się człowiek nie ruszy to natknie się na głupca.

   1. Czas pokaże, kto miał rację. Ja bez problemu uderzę się w pierś. Ale ty, mośku, schowasz głowę w piasek. Albo będziesz się tłumaczył, źe „wszyscy tak mówili”… masakra.
    I co po tym, że będę miał rację, jeśli będziemy tęskić za czasami sprzed operacji covid…?

   1. z takiego łoża jest wielu lub matka samotnie wychowywała i takie sa skutki bo ja wiedzę to w naszym 10 p. jak rozwydrzone dzieciaki a matki zmieniają chłopów co rusz.

  1. Twoja głupota jest nielegalna „Stop Tyrani” STOP GŁUPOCIE LUdzkiej! Prezykryj sobie twarz tą maską to nie bezie widać tej głupoty i złości. Karać ludzi za to że nie nosza masek, ale tacy mocni są tylko tutaj wczoraj jadac i stojac na światłach widziałem faceta jak stał przed pasami i maiłą amskępod brodą a za mną za chwilę jechała policja a ten zaraz maskę na mordę założył! Tak samo jak ty tu krzyczysz a przy policji bedziesz malutki siegający do podeszwy.
   Powinni karać tych demonstrantów co przez nich bedzie się roznosił koronawirus. Urządzają sobie na ulicach hucpę pokazywali jjak wczoraj w innych miastach tańczyli śmiali się LGBT było widoczne ze swoimi flagami. Ale ludzie mają sieczkę w głowach z zabijania robią sobie śmiechy i dykoteki.

 2. karane bez dwóch zdań! To karać bezwzględnie powiem takie zdarzenie chciałem zamówić małą półeczkę u stolarza podjechałm opod zakład a tam wychodzi jegomość bez maseczki a kiedy zwracam uwage co pan nie musi meic maseczki ? to patrzy galami wyłupiastymi zdziwiony i mówi ale pan pan. To mu mówię co z tego że ja mam jak pan tez powinien miec chyba nie trudno pojąc ze jest taki nakaz a on dalej dyskutuje to sobie myślę że w jastrzębiu stolarzy jak psów odwróciłem sie na pięcie i poszedłem a ten stał z japą rozdziawioną moze te kleje uszkadzają im móżgi i dlatego nie przyswajają.Powiedziałem że nie bedę robić zamówień bo włąśnie tacy ludzi potrafią nam przywlec wirusa bo tak postępuja i nie respektują zaleceń. Teraz to nawet nie ma co do domu takich wpuszczać bo zarazą jeszcze wiec półeczka poczeka nie śpieszy mi się a mogę też zamówić przez internet ze sklepu nie ma teraz problemu

  1. Kto teraz bezie zamawiac meble jak przyjdzie ci taka ekipy z wirusem teraz to trzeba dać sobie na wstrzymanie zresztą jes czerwona strefa a takiemu matołowi to bym wezwał policje nic nie mówiąc i by było po sprawie a na drugi raz nie mądrkowął by się tak. Tylko maskę na paszczę by zakładał. a

   1. Ja też bym tak zrobił i takiego stolarza bym nie polecił innym a jeszcze bym zrobił mu odpowiednią negatywną reklamę. Jego psi obowiazek mieć maskę na paszczy! Bo ma do czynienia z klientami ludzie trzeba karać bo inaczej nie zmadrzeją.

  2. Zgłaszać takich teraz i tak beda siedzieć w swoich warsztatach i niech sobie nie nosza masek bo nikt nie bezie zamawiac. Ja kiedyś pracowałem u takich jednych wyzyskiwaczy co grosze płacicli a sobie kieszenie napychali i marże od ludzi duże brali teraz meble można też przez neta zamówić w sklepach i tez zrobią na wymiary i nie zedrzą jak ci zdziecy

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry