1. Calkowity brak autoprezentacji miasta czyli od lat totalne olewanie tych uroczystosci w przygotowaniach przez “zero plakatow i folderow oraz reklam tamtych wydarzen na miescie jako infor o tych obchodach,” -zero zachecajacych , zapraszajacych do udzialu , no i impreza z tej okazji dla uczestnikow oraz mieszkancow ,gdzie?: -w tzw.. Dolinie pieciu Stawow w Katowicach. Kpina…brawo Solidarnosc! No ale za to w Jastrzebiu zamiast porzadnego Aqaparku z lobbi udekorowanym historycznymi gadzetami tamtych dni bedziemi mieli wyrzucine 28mln zl na łaźnie pamieci i dialogu. Brawo wladze miasta, brawo. Solidarnosc Jastrzebia, a gdzie Ci co brali wowczas udzial w tych wydarzeniach -,maja Was tam gdzie Wy Ich czyli w nosie.

    1. Chcemy odejścia p. Przezydent

      Dawny błotnisty parking koło parku został wyłożony granitem czy czymś podobnym. Inaczej mówiąc, zabetonowany. Ani to parking ani plac zabaw. To jakaś paranoja. My chcemy przyrody, roślin i drzew a nie kamiennych sześcianów bardzo niebezpiecznych dla bawiących się dzieci. Pani prezydent powinna podać się do dymisji, bo nam szkodzi. Prócz tego kamiennego tworu, wydaje pieniądze na zabawianie mieszkańców, którzy nie biorą udziału w wyborach. Teraz potrzebne są nam pieniądze na złagodzenie kosztów ogrzewania bloków i domów jednorodzinnych. Zimna przyszłość nie zapowiada się optymistycznie.

  2. Też uczestnik strajku.Nie.Nie.Nie ,po ilekroć Nie.Dzisiejszi pseudo związkowcy (obojętnie z której strony politycznej) toszabrownicy.Bo im się należy.Są tacy (jak z na Zofiówce z kontry od samego początku)którzy wożą się i byle im kasa się zgadzała.Na Boryni w solidarnści też nie lepiej.I Aby tak do końca świata ,a może dało by się dzien dłużej

  3. uczestnik strajku

    NIE. Była by należycie gdyby nie wtrącał się w to rząd a przede wszystkim Związek Zawodowy „solidarność” czy dawni socjaliści pod płaszczykiem prawicy.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry