1. Ty Żaneta zmień kanał i zamilcz bo piszesz aby chyba zabłysnąć. Ale i tak nie będziesz nigdy błyszczeć do szkoły nie wracać do końca roku klasy starsze tyle

 2. Gdzie ten sondaż? Bo jedyne co widzę to obrzucanie się błotem… Zresztą to nie my maluczcy o tym decydujemy ..

 3. powinnii bo popatrzcie ludzie ze wiekszosc uczniow i tak spotyka sie w swoim gronie prywatnie czy to w galeriach czy na imprezach domowych.

  1. Zofia mądrze piszesz!!
   Pozamykać wszystko na kilka lat .
   Zapomniałaś o galeriach,kościołach,Urzędach Miejskich,no i transport powinien być wstrzymany ponieważ kierowcy roznoszą z miejsca w inne miejsce bakterie.
   Najlepiej niech nas wszystkich zamrorzą na pięć lat .
   A może wystrczy zamrozić dziennikarzy(pseudodziennikarzy) i polityków??

   1. Tak właśnie wszystko kompletnie trzeba zamknąć na parę lat, łacznie z przemysłem i produkcją, tak żeby wszyscy zostali w domu. W ten sposób ludzie będą mieli mniej pieniędzy, a tym samym nie będzie ich kusiło, żeby się przemieszczać, tak więc nie będą roznosić żadnych zarazków nigdzie. W domach też trzeba nosić maseczki w celu wzmocnienia pandemii. Kiedyś był w Jastrzębiu taki jeden pan, mówili na niego „bakteria”. On to był rozsądny, bo jak tylko gdzieś wszedł, albo wsiadł do autobusu, to zaraz wszystko dezynfekował, bo zawsze miał przy sobie odbezpieczoną buteleczkę ze środkiem odkażająym. Acha, a te całe koncerty, imprezy itd. to powinnii już na zawsze zlikwidować, bo tam się ludzie nieładnie zachowują.

    1. Zosia co do imprez to jestem za tam same źle zachowania jak hołota a ludzie jak za dużo kasy mają to się w dupach przewraca

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry