Domowa przemoc na oczach dzieci

Sąd aresztował na 3 miesiące 42-latka, który znęcał się nad swoją żoną. Mężczyznę od połowy czerwca obowiązywał zakaz kontaktowania się i zbliżania się do kobiety, a także nakaz opuszczenia mieszkania. Niestety, agresor nie przyjął tego do wiadomości.

fot. pixabay

Jak wynika z zebranego materiału dowodowego, mężczyzna znęcał się nad partnerką od marca 2021 roku. Do przemocy dochodziło na oczach dzieci. W czerwcu, po tym, jak groził, wyzywał, szarpał za włosy i bił małżonkę, nakazano mu opuścić mieszkanie i objęto zakazem zbliżania się oraz kontaktowania z pokrzywdzoną. Tymczasem jego agresja w stosunku do kobiety nie ustała.

Ostatni raz policjanci interweniowali w mieszkaniu kobiety we wtorek, 29 czerwca, późnym popołudniem. Wtedy to kryminalni na polecenie Prokuratury Rejonowej w Jastrzębiu-Zdroju zatrzymali agresora. 42-latek trafił do policyjnej celi, wkrótce został tymczasowo aresztowany. Do zakończenia postępowania będzie przebywał „za kratami”.

Od stycznia 2021 roku policjanci z jastrzębskiej komendy wydali już sześciokrotnie nakaz opuszczenia mieszkania oraz zakaz zbliżania się do miejsca zamieszkania pokrzywdzonej (pokrzywdzonego). (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “Domowa przemoc na oczach dzieci”

  1. Co ma zrobić facet jak jest tak traktowany przez kobitę lub stosuje taka baba przemoc psychiczną? facet zawsze na straconej pozycji bo każdy powie że chłop daje się tak traktowac

  2. No i służby zrobiły co należy. Po co o tym pisać? Przecież to woda na młyn lewackich durniów chcących bluzgać na religię, tradycję i małżeństwo.
    Chyba że taki jest cel tych „niusów”?

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry