Dramat! Ma zakaz spożywania alkoholu…

Mężczyzna decyzją prokuratora został objęty dozorem policyjnym oraz zakazem spożywania alkoholu i używania innych środków odurzających (fot. pixabay)

W niedzielę, 13 września, policjanci z jastrzębskiej komendy zostali wezwani na interwencję domową. Na miejscu zastali roztrzęsioną kobietę, która poinformowała mundurowych, że jej partner od dłuższego czasu znęca się nad nią psychicznie i fizycznie. Policjanci ustalili, że oprawca, słysząc, iż żona dzwoni na numer alarmowy, wyszedł z mieszkania. Mimo to 39-latek został szybko zatrzymany. Nietrzeźwy mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Decyzją prokuratora został objęty dozorem policyjnym oraz zakazem spożywania alkoholu i używania innych środków odurzających. Za przestępstwo, którego się dopuścił, może trafić „za kraty” nawet na 5 lat. O dalszym losie „przemocnika” zdecyduje wkrótce sąd.

Wpisy na temat “Dramat! Ma zakaz spożywania alkoholu…”

  1. do JURAS. sama prawda ilu facetów zostało puszczonych z walizkami domy pobudowli i teraz albo musza z kredytem sprzedać aby podzielić majątek lub splacać a kobicie kupic mieszkanie osobno. powiem tak teraz babska są bardzo matreialne i robić wszytsko pod siebie a facet potrzebny jest do realizacji ich potrzeb a i tak jak sąsiadka słychać traktuje męża którego ciagle wyzywa od niedorajdów że ciągle za mało kasy i mógłby brać jeszcze dodatkową bo mało a koleżanki już mają to i tamto i ona też chce mieć a pantofel uszy spuści i tyra jak osioł. Taki facet już jest przegrany bo będzie go traktować jak przysłowiową ścierkę do podłogi. Kobitom się teraz w głowach przewraca wszytsko chcą mieć , nawet obiady gotowe zamawiają bo i tak chłop sie nie kapnie że to nie ona gotowała. teraz to sie nie dziwię że faceci nie chcą sie wiązać same kłopoty

  2. Kobity macie to co macie jak sobie takich wybieracie. Tak samo w drugą stronę wezmą baby które mają w oczach kasę i to dla nich najważniesze a faceta traktują jak pantofla i robola do roboty aby tyrał od rana do wieczora na jej potzreby a taka później puści go z walizkami i jeszcze bedzie spłacał kredyt to teraz na porządku dziennym w pracy mam paru płaczących kolegów że baby ich wykolegowały

  3. Nie rozumiem tych bab siedzących z takimi facetami.A może rozumiem bo sa uzależnione od ich kasy i znosza te znęcanie. Najpierw biorą byle kogo aby mieć a później maja takie piekiełko.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry