Dramatyczna akcja ratunkowa. Wezwano śmigłowiec

fot. KM PSP Jastrzębie-Zdrój

Do tego zdarzenia doszło na ulicy Wielkopolskiej. „Kobieta 84 lata, upadła, kontakt utrudniony, oddycha” – wynikało ze zgłoszenia. Natychmiast zadysponowano zespół straży pożarnej, który potwierdził, że „na łóżku leży kobieta z utrudnionym oddechem i podejrzeniem udaru”. „W trakcie prowadzonych działań otrzymaliśmy informację z SKKW (Stanowisko Kierowania Komendanta Wojewódzkiego – przyp. aut.) Katowice o zabezpieczeniu lądowiska gminnego w celu przyjęcia Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w miejscowości Pniówek przy ulicy Orlej oraz zadysponowaniu samochodu w celu transportu lekarza i ratownika z lądowiska do poszkodowanej w Jastrzębiu-Zdroju” – informuje KM PSP w Jastrzębiu-Zdroju.

Po przybyciu na miejsce lekarz podjął decyzje o konieczności transportu poszkodowanej z miejsca zdarzenia do śmigłowca LPR.

  1. Te miasto schodzi na psy to już któryś raz z kolei że śmigłowiec lądował w Pawłowicach w nocy bo miasto jastrzębie zdrój nie wskazało LPR miejsca do lądowania w nocnych warunkach ! Mamy stadiony oświetlone że z kosmosu widać, orliki itp Hetman co ty robisz z tym miastem ! Qrwa zajmujesz się nim w koncu czy paznokcie będziesz malować wiecznie ?!

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry