Dwa wypadki z motocyklistami. Szukają świadków

fot. pixabay

Z policyjnych ustaleń wynika, że w sobotę, 8 maja, kierujący motocyklem marki HONDA VFR800 jechał ulicą Rybnicką w kierunku centrum. Tymczasem kierujący srebrnym pojazdem, jadąc ulicą Gagarina, wjechał w ulicę Pochwacie, nie ustępując pierwszeństwa motocylkiście, po czym odjechał. 38-latek został zmuszony do gwałtownego hamowania, przez co stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się i uderzył w samochód osobowy. Kierująca hyundaiem potwierdziła wersję podaną przez motocyklistę. Mężczyzna doznał obrażeń w postaci skręcenia stawu skokowego wraz z jego naderwaniem.

Kolejne zdarzenie miało miejsce w poniedziałek, 10 maja, około godziny 13.50 na ulicy Niepodległości. Kierujący Yamahą MT125, jadąc w kierunku ulicy Pszczyńskiej, w rejonie skrzyżowania z ulicą Gospodarską zauważył, jak jadący z naprzeciwka jasny samochód zjechał na jego pas ruchu. 32-latek chcąc uniknąć zdarzenia, zjechał na pobocze, stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się i uderzył w betonowy murek, odnosząc obrażenia w postaci złamania nogi. Kierujący osobówką odjechał z miejsca zdarzenia.

Informacje w sprawie tych wypadków – także anonimowe – prosimy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, tel. 47 85 542 00, 997 lub 112, adres e-mail: kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl lub dyżurny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry