„Dziś szczepimy Pfizer…”

„Wczoraj punktualnie o 15.00 rozpoczęły się szczepienia w drugim punkcie szczepień powszechnych w naszym mieście” – czytamy na stronie jastrzębskiego magistratu.

fot. UM Jastrzębie-Zdrój

Drugi punkt masowych szczepień znajduje się w budynku dworca autobusowego przy ulicy Sybiraków. W ciągu zaledwie 4 dni może w nim zostać wykonanych nawet 1260 szczepień. Tyle szczepionek firmy Pfizer znalazło się w pierwszej dostawie.

Punkt szczepień powszechnych w Jastrzębiu-Zdroju czynny będzie od poniedziałku do piątku od 15.00 do 20.00 oraz w soboty od 9.00 do 15.00.

Punkt szczepień został już wprowadzony do ogólnopolskiego systemu internetowego. Na szczepienie można się więc zapisywać, korzystając z internetowego konta pacjenta, dzwoniąc na ogólnopolską infolinię 989 lub kontaktując się drogą mailową: pspjastrzebie@mzoz.zory.pl. W wiadomości należy podać numer PESEL oraz kontaktowy numer telefonu.

„DZIŚ SZCZEPIMY PFIZER :)” – można było przeczytać w budynku dworca autobusowego. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

 1. Wprowadzić obowiązkowe szczepienie przeciw covid!!! Inaczej nie pozbędziemy się tego dziadostwa.
  A „płaskoziemcy” swoje…

  1. Prawdziwy wysyp zgonów to dopiero będzie za dwa trzy lata jak zaczną się choroby poszczepienne typu zakrzepy udary zawały oraz choroby immunologiczne ale wtedy wszystkie podpiszą pod skutki uboczne covida Stanowcze Nie dla depopulacji ludności! poprzez szczepienia!

   1. Tak ludzie myślą naprawdę? W baba-jagę też wierzą? Nie wiem co powinienem robić ?; Śmiać się czy płakać ze śmiechu.

   2. Ten punkt to totalna pomyłka człowiek ma umówiona godzinę na szczepienie przychodzi a oni każą stac w kolejce na dworze w pelnnym słońcu totalna porazka

 2. „Firma Pfizer podczas testowania „szczepionki” przyznaje, że:
  „Narażenie zawodowe ma miejsce, gdy osoba jest nieświadomie narażona na bezpośredni kontakt z osobą poddawaną testom na szczepionkę, co może, ale nie musi, doprowadzić do wystąpienia zdarzenia niepożądanego. … Te osoby mogą obejmować pracowników służby zdrowia, członków rodziny i inne osoby, które znajdują się w pobliżu uczestnika badania”.
  („„8.3.5.3. Occupational Exposure
  An occupational exposure occurs when a person receives unplanned direct contact with the study intervention, which may or may not lead to the occurrence of an AE. Such persons may include healthcare providers, family members, and other roles that are involved in the trial participant’s care.„).
  No cóż… powodzenia króliczki doświadczalne…

  1. @TO SEM JA – Widać że KOMPLETNIE nic nie zrozumiałeś z tego artykułu, mało tego , nawet przeczytać go nie potrafisz. Ale czego się spodziewać po takim nawiedzonym człowieczku.

    1. Nie oczekuję ani „czasu” ani „słów” od takiej miernoty jak Ty. A zaszczepiony już jestem od dwóch miesięcy.

     1. Durnotę widać masz w genach, ale ewidentnie pogłębia się po tych szczepieniach…
      Jakiś czas trzeba będzie wytrzymać ujadanie takich jak ty, dvrni… Potem czipionki zrobią robotę.

  2. zaszczepiłem się Pfizer i miałem gorączkę i źle się czułem. Wiadomo że to coś nie tak bo nie powinno być takich reakcji jak coś jest dobre żałuję

   1. Nie powinno być takich reakcji bo co ? bo Ty tak sobie wymyśliłeś ?. Poczytaj jakie są możliwe reakcje (w zasadzie po KAŻDEJ) szczepionce. Każdy z producentów udostępnia i dokładnie opisuje możliwe reakcje uboczne które są najzupełniej normalnym zjawiskiem (a dlaczego tak się dzieje to też sobie możesz wyczytać). Mało tego, praktycznie KAŻDY lek jaki kupisz w aptece takowe reakcje może wygenerować. Weź z półki pierwszy lepszy i przeczytaj ulotkę.

   2. Każdy organizm inaczej reaguje…ja też miałem Pfizera i żadnych skutków ubocznych …nawet aby poczuc miejsce ukłucia to musiałem dotykać palcem…tak że spokojnie bez obaw!!!

    1. Ecik, cierpliwości. Na takich jak ty będą kolejne dawki dobrowolnej trutki… nie zapomnij wziąć ze sobą eksperta-darusia…

 3. Ludzie świat nie zna granic bezszczelności .Żory będą szczepić mieszkańców Jastrzębia,Nasza( jastrzębska) Ochrona Zdrowia to lenie i i jeszcze raz lenie.Poprzedni Prezydent dał im w darze za psie grosze budynki z całym wyposażeniem przychodni (były to budynki miejskie czyli nasze)a te BUCE POZYMYKŁY SIĘ NA TRZY SPUST I NAWET NIE WIEDZĄ ,ŻE JEST PANDEMIA LUDZI TRZEBA RATOWAĆ.ŻŁOBY ROZPASŁE tylko brać ale dać coś TO NIE> wstyd na całą Polskę.Ludzi w Jastrzębiu szczepi ekipa z ŻOR C.O TO ZA LEKARZE W TYM NASZYM MIEŚCIE,wstydu żadnego,lenie paskudne NIE MAJĄ.

   1. Nikt mnie nie namówi żeby szczepić się nie przetestowanym jak zwą eksperymentem medycznym po którym nie znane są skutki uboczne ponieważ nie ukończono jeszcze badań. Zalecam przeczytać artykuł pt. „Lotnisko w Denver zapisem nadchodzą cego”

     1. @MERAKO – „Po czasie” to się okaże jakie skutki ma covid na tych „ozdrowieńców” i tych co to niby przeszli bezobjawowo a cały czas noszą wirusa.

     2. Ludzie starsi umierają w kilka dni po szczepieniu, mają zatory, objawy udarów, pogotowie ma ludzi w d… Kwiaciarnie i domy pogrzebowe mają ręce pełne roboty. A „lekarze” nie uznają ogromnej ilości powikłań i zgonów w wyniku szczepień (inna rzecz, że wielu ludzi tego nie zgłasza, z różnych przyczyn).
      I do tego nachalna propaganda w mediach „niezależnych” ekspertów i armii troli (współczesnych pożytecznych idio..w – w rodzaju darusia i jemu podobnych).

  1. Zapłać 200 zł to covida w prywatnych gabinetach u nich już nie ma,maski pod brodą,żadnych fartuchów ochronnych, a jacy uprzejmi nie to co w przychodni

   1. A palantowo wyzywające ludzi myślących „foliarzami” czy „płaskiziemcami” i tak powie, że bzdury opowiadasz…

  2. W ogóle lekarze to lenie pozamykali się w przychodniach ale prywatnie to kasę od ludzi ciągną to się zrobiła jak taka jedna wielka nie wiem mafia a już nie mówię o prawidłowych diagnozach niektórych lekarzy To tak samo jak pomyłki chirurgów czasem można stracić to co zdrowe a chore zostawione Bo czasem to można się znaleźć na drugim świecie

   1. teraz dobrego lekarza znaleźć to jest szczęście najgorzej jak chirurg utnie nogę nie tą co trzeba heh to jest wtedy lipa ale takie pomyłki się zdarzały ale nie ma przyjemnego zawodu taki lekartz gdzie grzebie się w flakach amputuje kończyny dlatego tak mało babek jest bo to trza mieć siłe ale raz mnie operowała w Cieszynie babo chłop kobita chirurg ale jak do kieszeni im się da to inaczej gadają

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry