Finał Mistera Polski już za nami!

Na początku czerwca miało miejsce zgrupowanie konkursu Mister Polski, podczas którego mieszkaniec naszego miasta Łukasz Jagła walczył w wielkim finale o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny roku.

Na zgrupowaniu finaliści mieli tylko kilka dni na przyswojenie choreografii tanecznych oraz wyjść pokazowych, które przygotował dla nich Jonal Adrian Escobar Paez. Mimo wymagającego układu, Jonal przypomniał, czym tak naprawdę jest taniec i jak świetnie można się przy nim bawić.

„Całe zgrupowanie zapadnie mi w pamięci na zawsze. Atmosfera, którą tworzyli finaliści, była nie do opisania. To niesamowite, że można nadawać na tych samych falach z tyloma osobami. Znów przypomniałem sobie, że to ludzie, a nie miejsca tworzą wspaniały klimat” – mówi jastrzębianin Łukasz Jagła.

„Wielki finał odbył się 7 czerwca. Był to bardzo intensywny dzień, który minął mi w mgnieniu oka. Jeśli chodzi o nagrody, to osiągnąłem więcej niż chciałem. Otrzymałem tytuł MISTER SOCIAL MEDIA, który przyznawany był osobie, tworzącej najbardziej wartościowe treści w mediach społecznościowych oraz wykazuje się największą aktywnością. Z tego tytułu jestem szczególnie dumny, ponieważ dostrzeżono zaangażowanie i pracę, jaką na co dzień wkładam w tworzenie wpisów dla moich odbiorców” – relacjonuje.

„Drugi tytuł MISTER FRIENDSHIP przyznawali sami finaliści, którzy uznali mnie za najbardziej zwariowaną, pomocną i uśmiechnięta osobę. To wspaniałe uczucie, kiedy ktoś docenia po prostu to, jaki jesteś. Jestem im za to bardzo wdzięczny” – podkreśla.

„Chciałbym podziękować mojej rodzinie, przyjaciołom, wszystkim finalistą, organizatorom oraz Wam za wsparcie, jakie dajecie mi każdego dnia. Bez Was to kompletnie nie miałoby znaczenia” – pada na koniec.

  1. Heehe, mięśniaki po sterydach ;). Jak byś takiemu kazał coś zrobi to by się zapłakał. Ci#.,@y w rurkach.
    Taki więcej kasy na siebie wydaje niż te „glonojady” celebryty. W domu żadnego z tego pożytku, bo nic nie umie po za machaniem sztangielkami i picia szejków proteinowych.

  2. A są tacy jak jo, który mam na to wy’*#ne, mom co misiąc słono wypłata i barbórka, i żadnej baby z tej osady mi ni trza, spokojne życie mom bez szarponio z drugą łosobom

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry