[FOTO] 6. Memoriał Tadeusza Wijasa

Krew, pot, łzy i trud… czyli wszystko to, za co kochamy boks! W sobotę w Hali Widowiskowo-Sportowej odbyła się szósta edycja Memoriału Tadeusza Wijasa, w ramach którego obejrzeliśmy osiemnaście mniej lub bardziej emocjonujących walk. Dwa pojedynki z udziałem zawodników BKS Jastrzębie zakończyły się niestety porażkami, ale nie oznacza to, że emocji w nich brakowało. Wręcz przeciwnie! Jakub Kozieł stoczył mocną walkę z rosyjskim rywalem z Wrocławia, zaś Wiktoria Iwanowicz wykazała się niebywałym hartem ducha, wytrzymując ciężką walkę z konkurentką z Nowej Huty. Przeżyjmy to jeszcze raz wraz z obiektywem aparatu Andrzeja Klocka!

Relacja z imprezy oraz wyniki: Mistrz obserwował to z góry… >>

Fot. Andrzej Klocek

Wpisy na temat “[FOTO] 6. Memoriał Tadeusza Wijasa”

  1. Krzysztof Tomaszewski

    Wladze miasta i decydenci miasta powinni wesprzec finansowo klub bokserski ,ktory oprocz wynikow sportowych przyczynia sie do zmniejszenia agresji i patologicznych zachowan w miescie !

  2. Krzysztof Tomaszewski

    Serdeczne podziekowania trenerom Panom A.Porebskiemu,J.Pietrzykowi,J.Ostaszewskiemu i innym oraz Panu Prezydentowi Bytomia M.Woloszowi za kontynuowanie pieknych tradycji bokserskich rozpoczętych przez twórcę klubu Pana Ś.p Jozefa Tomaszewskiego.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry