GieKSa coraz bliżej Harcerskiej

Piłkarze GKS Jastrzębie od trzech miesięcy czekają na powrót na Stadion Miejski, gdzie końca dobiega inwestycja w podgrzewaną murawę oraz system jej nawadniania. Teraz, kiedy jest „bliżej niż dalej” tego powrotu, klub z Harcerskiej podał terminy pozostałych jesiennych spotkań, które mają odbyć się na naszym obiekcie. Pozostaje mieć nadzieję, że do 14 listopada, kiedy dojdzie do pierwszego z tych meczów, obostrzenia dotyczące „pandemii” zostaną nieco poluzowane i kibice będą mimo wszystko mogli wrócić na trybuny.

Przed podopiecznymi Pawła Ściebury jeszcze dwa ligowe wyjazdy, kolejno do Tychów (23 października) i Opola (7 listopada). Ponadto nasz zespół będzie „gospodarzył” w Wodzisławiu w pojedynku Pucharu Polski z Puszczą Niepołomice (4 listopada).

Następnie jastrzębianie wreszcie będą mieli okazję zagrać u siebie, podejmując 14 listopada o godz. 12:30 obecnego lidera, ŁKS Łódź. Dwa tygodnie później, 28 listopada o godz. 12:30 GieKSa zmierzy się z Zagłębiem Sosnowiec, zaś tuż po Barbórce, 5 grudnia o godz. 12:30 – rozegra bardzo istotne dla układu tabeli spotkanie z GKS Bełchatów. Nasi piłkarze będą przeplatać domowe mecze wyjazdami do Olsztyna i Sandecji, a rundę jesienną zakończą 12 grudnia w Rzeszowie, o ile pozwoli na to aura.

– Na chwilę obecną, w związku z odgórnymi przepisami, wszystkie spotkania zorganizowane będą bez udziału publiczności. W przypadku powrotu kibiców na stadiony, możliwa będzie zmiana godzin rozegrania spotkań. Zmiana terminu może także nastąpić w przypadku transmisji meczu w telewizji Polsat – informuje GieKSa.

Źródło: gksjastrzebie.com


Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry