GieKSa ładuje akumulatory

Fot. gksjastrzebie.com

W minionym tygodniu piłkarze GKS Jastrzębie rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Jak już wspomnieliśmy, to jeden z najtrudniejszych momentów zimowej pracy nad formą fizyczną. Choć drużyna nie rozgrywa jeszcze sparingów, to wylewa siódme poty celem wypracowania tzw. potencjału tlenowego, na którym bazować będzie aż do czerwca.

Podopieczni Pawła Ściebury trenują przez sześć dni w tygodniu, a „w zamian” za wolne niedziele dwukrotnie dodatkowo wizytują siłownię w dniach, gdy mają także zajęcia na sztucznej murawie przy Kasztanowej. Specjalne materiały filmowe i fotograficzne z tego styczniowego ładowania akumulatorów przygotował i zaprezentował sztab medialny GKS Jastrzębie. Trzeba przyznać, że w tym czasie ferii naszym piłkarzom można… tylko współczuć.

Pierwszy sparing nasz zespół rozegra 20 stycznia mierząc się w Nieboczowach z Pniówkiem Pawłowice. Przypomnijmy, że trenerem trzecioligowca jest Grzegorz Łukasik, a w kadrze zespołu mamy wielu zawodników z jastrzębską przeszłością.

Dodajmy, że z grupy treningowej trenera Pawła Ściebury ubył (na czas nieokreślony) trzeci bramkarz Leonid Otczenaszenko, którego testuje ligowy rywal jastrzębian, GKS Bełchatów.

Źródło: gksjastrzebie.com

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry