GKS Jastrzębie

Wisła Puławy1:0 (w)0:4 (d)
Górnik Polkowice0:2 (d)0:4 (w)
Hutnik Kraków0:0 (w)25.02 (d)
Motor Lublin2:1 (d)04.03 (w)
Siarka Tarnobrzeg0:0 (w)11.03 (d)
KKS 1925 Kalisz1:1 (d)18.03 (w)
Radunia Stężyca2:4 (w)25.03 (d)
Pogoń Siedlce3:1 (d)01.04 (w)
Kotwica Kołobrzeg0:1 (w)08.04 (d)
Stomil Olsztyn1:1 (d)15.04 (w)
Zagłębie II Lubin3:1 (d)22.04 (w)
Śląsk II Wrocław1:0 (d)29.04 (w)
Polonia Warszawa1:1 (w)06.05 (d)
Znicz Pruszków1:0 (d)13.05 (w)
Garbarnia Kraków4:4 (w)20.05 (d)
Lech II Poznań0:1 (d)27.05 (w)
Olimpia Elbląg0:2 (d)03.06 (w)
1.Kotwica Kołobrzeg193829:16
2.KKS 1925 Kalisz193540:26
3.Polonia Warszawa193431:20
4.Stomil Olszyn193331:22
5.Wisła Puławy193236:23
6.Olimpia Elbląg193230:21
7.Znicz Pruszków192924:23
8.Górnik Polkowice192426:26
9.GKS Jastrzębie192420:28
10.Lech II Poznań192325:29
11.Motor Lublin192222:26
12.Pogoń Siedlce192221:25
13.Radunia Stężyca192230:36
14.Zagłębie II Lubin192224:41
15.Siarka Tarnobrzeg192024:31
16.Garbarnia Kraków191933:38
17.Hutnik Kraków191930:38
18.Śląsk II Wrocław191822:29

GieKSa wygrała… Copalnię!

Piłkarze Akademii GKS Jastrzębie z rocznika 2012 znakomicie spisali się w turnieju Copalnia Talentów, który odbył się na obiektach krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Podopieczni trenera Mateusza Wrany wygrali te zmagania, choć byli debiutantami w imprezie. Poza drużynowym złotem do naszej ekipy trafiło też wyróżnienie indywidualne, bowiem MVP zmagań wybrany został Kacper Bywalec.

W pierwszym dniu turnieju młodzi jastrzębianie odnieśli cztery zwycięstwa, kolejno nad Termaliką Nieciecza (7:3), Champions Brzesko (8:0), Iskrą Kochlice (5:2) i Pogonią Kraków (8:0). Ponadto raz zeszli z boiska pokonani (4:5 z Cracovią), przy czym ta porażka nie miała już znaczenia w aspekcie awansu do grupy mistrzowskiej, którą nazwano „Diamentową”.

W drugim dniu imprezy na Młodą GieKSę nie było już mocnych. Piłkarze trenera Wrany na starcie znów wygrali cztery mecze z rzędu, odprawiając AP 21 Chrzanów (3:1), Beniaminka Radom (6:1) i Iskrę Kochlice (4:3) oraz rewanżując się Cracovii (4:1). Natomiast w ostatnim meczu turnieju jastrzębianie podzielili się punktami ze Stalą Rzeszów (4:4), czym postawili „kropkę nad i” w dziele ostatecznego triumfu.

Dodajmy, że obok Kacpra Bywalca indywidualnie wyróżniony został także Filip Pawliczek jako najlepszy zawodnik w naszej drużynie.

Ostateczna klasyfikacja Copalni Talentów 2021
1. GKS Jastrzębie
2. Cracovia Kraków
3. Beniaminek Radom
4. Stal Rzeszów
5. AP 21 Chrzanów
6. Iskra Kochlice
7. Champions Brzesko
8. Pogoń Kraków
9. Termalica Nieciecza
10. Kabel Kraków
11. Zieleńczanka Zielonki
12. Hutnik Kraków

Źródła: Facebook / Akademia GKS Jastrzębie, Facebook / Copalnia Talentów

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wisła Puławy1:0 (w)0:4 (d)
Górnik Polkowice0:2 (d)0:4 (w)
Hutnik Kraków0:0 (w)25.02 (d)
Motor Lublin2:1 (d)04.03 (w)
Siarka Tarnobrzeg0:0 (w)11.03 (d)
KKS 1925 Kalisz1:1 (d)18.03 (w)
Radunia Stężyca2:4 (w)25.03 (d)
Pogoń Siedlce3:1 (d)01.04 (w)
Kotwica Kołobrzeg0:1 (w)08.04 (d)
Stomil Olsztyn1:1 (d)15.04 (w)
Zagłębie II Lubin3:1 (d)22.04 (w)
Śląsk II Wrocław1:0 (d)29.04 (w)
Polonia Warszawa1:1 (w)06.05 (d)
Znicz Pruszków1:0 (d)13.05 (w)
Garbarnia Kraków4:4 (w)20.05 (d)
Lech II Poznań0:1 (d)27.05 (w)
Olimpia Elbląg0:2 (d)03.06 (w)
1.Kotwica Kołobrzeg193829:16
2.KKS 1925 Kalisz193540:26
3.Polonia Warszawa193431:20
4.Stomil Olszyn193331:22
5.Wisła Puławy193236:23
6.Olimpia Elbląg193230:21
7.Znicz Pruszków192924:23
8.Górnik Polkowice192426:26
9.GKS Jastrzębie192420:28
10.Lech II Poznań192325:29
11.Motor Lublin192222:26
12.Pogoń Siedlce192221:25
13.Radunia Stężyca192230:36
14.Zagłębie II Lubin192224:41
15.Siarka Tarnobrzeg192024:31
16.Garbarnia Kraków191933:38
17.Hutnik Kraków191930:38
18.Śląsk II Wrocław191822:29

GKS Jastrzębie

Informacje o klubie

Rok założenia: 1961 (Górnik Jastrzębie), 2010 (GKS 1962)
Barwy: zielono-czarno-żółte
Adres: Stadion Miejski, ul. Harcerska 14B
Prezes: Adrian Brachaczek
Trener: Grzegorz Kurdziel
Sztab: Damian Mikołowicz (II trener), Dawid Pędziałek (trener przyg. motor.), Mariusz Pawełek (trener bramkarzy), Sebastian Urbanek (fizjoterapeuta), Kamil Błachut (kierownik drużyny)

Kadra

Bramkarze: Grzegorz Drazik, Michał Antkowiak
Obrońcy: Dominik Kulawiak, Mateusz Słodowy, Jewhen Zacharczenko (Ukr), Filip Kozłowski, Dawid Szkudlarek, Dawid Witkowski, Kacper Kawula
Pomocnicy: Dariusz Kamiński, Farid Ali (Ukr), Kamil Jadach, Przemysław Lech, Salvador Pryka, Nataniel Wybraniec, Remigiusz Borkała, Bartosz Boruń, Szymon Gołuch, Dominik Klimkiewicz, Daniel Szymczak, Natan Wysiński, Miłosz Misala, Jakub Kasperoewicz, Krystian Kaczmarczyk
Napastnicy: Daniel Stanclik, Joao Passoni (Bra)

Przewiń do góry