GieKSa zagra wcześniej

W najbliższą sobotę piłkarze GieKSy rozpoczną serię spotkań z drużynami z dołu pierwszoligowej tabeli, które zadecydują o tym, na którym miejscu nasz zespół spędzi przerwę zimową. Pierwszym z nich jest wyjazdowe starcie ze Stomilem Olsztyn (14. miejsce), które pokaże Polsat Sport. W związku z transmisją pojedynek ten rozpocznie się o godz. 12:40, a nie – jak planowano wcześniej – o godz. 17:00.

Dodajmy, że w kolejnych czterech spotkaniach zajmujący 17. lokatę podopieczni Pawła Ściebury zmierzą się kolejno z Zagłębiem Sosnowiec (15.), Sandecją Nowy Sącz (18.), GKS Bełchatów (12.) i Resovią Rzeszów (16.).

Nie trzeba dodawać, że w najbliższych tygodniach czekają nas zatem same pojedynki „o sześć punktów”. Tu już nie będzie miejsca na „pecha” i „błędy w obronie”. W tych meczach po prostu trzeba zapunktować.

Źródło: gksjastrzebie.com

Wpisy na temat “GieKSa zagra wcześniej”

  1. z tymi trenerami scibura i drugim włodarkiem spadek pewny(jedna spada wstyd będzie) bo żadnej chemii w drużynie nie ma między nami…..

  2. Pewno znowu wtopa, obstawiam 2:0 dla OKS. Z innej beczki fajna inicjatywa kibiców z Opola:
    Niecodzienny sukces odnieśli kibice Odry Opole. Wygrali głosowanie do… Budżetu Obywatelskiego, a konkretnie jego przyszłorocznej edycji, do której zgłosili projekt pt. „Kibicuj w rytmie Odry”.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry