Gruzini „dachowali” na Gagarina

Do tego niebezpiecznego zdarzenia doszło w czwartek, 24 września, około godziny 23.15. Policjanci z jastrzębskiej drogówki otrzymali zgłoszenie o dachowaniu samochodu na ulicy Gagarina. Według ustaleń mundurowych, kierujący osobówką stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał na pobocze i dachował. Wtedy okazało się, że obaj mężczyźni, którzy znajdowali się w środku, chcieli przyznać się do kierowania. 23- i 24-latek byli nietrzeźwi, w związku z czym została pobrana im krew do badania.

Nieodpowiedzialnemu kierowcy za jazdę na „podwójnym gazie” grozi kara nawet 2 lat pozbawienia wolności (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Ostatecznie obaj Gruzini zostali zatrzymani. Mężczyźni nie posiadali przy sobie uprawnień do kierowania pojazdami oraz żadnych innych dokumentów potwierdzającego ich dane osobowe. Samochód został odholowany na parking strzeżony. W systemach informatycznych policjanci ujawnili, iż pojazd ma zatrzymany dowód rejestracyjny oraz nie posiada aktualnego ubezpieczenia. Nieodpowiedzialnemu kierowcy za jazdę na „podwójnym gazie” grozi kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.

  1. Ci Gruzini to na pewno przyjechali zwiedzać naszą piękną okolicę. Lepiej niech im sprawdzą telefony. Pewnie będzie tam kilka ciekawych kontaktów.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry