Hazard w centrum Jastrzębia

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej uzyskali informację, że na jednej z ulic w centrum Jastrzębia-Zdroju mogą znajdować się automaty do nielegalnych gier hazardowych. Stróże prawa skontrolowali obiekt i szybko potwierdzili swoje przypuszczenia.

Za posiadanie nielegalnych automatów grożą surowe kary pieniężne – 100 tysięcy złotych od jednego automatu

W związku z naruszeniem przepisów o grach losowych mundurowi zabezpieczyli cztery urządzenia. Na miejsce wezwano funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej, którzy zabezpieczyli nielegalne automaty. Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nieuczciwą działalnością. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grożą trzy lata więzienia i wysoka grzywna.

Warto przypomnieć, że z dniem 1 kwietnia 2017 roku weszły przepisy znowelizowanej ustawy o grach hazardowych. Za posiadanie nielegalnych automatów grożą surowe kary pieniężne – 100 tysięcy złotych od jednego automatu. Takiej karze podlega zarówno urządzający nielegalne gry hazardowe, jak i właściciel lokalu, w którym wspomniany proceder się odbywa. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “Hazard w centrum Jastrzębia”

  1. Normalnie stróże prawa Hamerykę odkryli, od lat działają nielegalne salony a oni się teraz obudzili bo ktoś to po prostu zgłosił na gubernię.

  2. Dżordż Lowerboj

    Czyli kapusie, konfidenci i kolaboranci nadal w tej upadającej osadzie górniczej pod wodzą nieudolnej pani burmistrz mają się świetnie.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry