I znowu pechowo… 13 mandatów za maseczki

Mundurowi tylko przez ostatni weekend zostali wezwani do 97 interwencji. W trakcie wykonywanych czynności zatrzymali 1 osobę do wytrzeźwienia. Policjanci ruchu drogowego „obsłużyli” 12 kolizji drogowych, 1 wypadek drogowy, gdzie doszło do potrącenia na przejściu dla pieszych, oraz 3 interwencje związane z nieprawidłowym parkowaniem. 1 osoba została zatrzymana, a 2 kolejne – objęte dozorem policyjnym w związku z posiadaniem środków zabronionych. Zatrzymano 2 nietrzeźwych kierujących oraz 3 osoby poszukiwane. W wyniku pościgu zatrzymano kierującego, który miał orzeczony dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Stróże prawa wystawili 13 mandatów oraz 1 wniosek do sądu za niestosowanie się do obowiązujących przepisów w związku z ograniczeniami podczas epidemii. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. Teraz te maseczki to dobra sprawa załatwiają dwie pieczenie przy jednym ogniu od wirusa i od smogu. Choć człowiek idąc nie wącha tych smrodów z kominów.

  2. Przez weekend 13 mandatów za brak maseczki hahaha to ciekawe ile w tygodniu by było. Ale pieski wola siedzieć na komendzie w ciepłe. Powtórzyć się muszę
    ” PRZEJEZDZA RADIOWÓZ STOI 8NA 10 BEZ MASKI A ONI NIC!!”

    1. ile razy jadę samochodem i widze jak jedzie policja i ida np. młodzi nie mają masek a policja nie raeaguje. Niech chcą swoich zadów wysadząc z foteli bo ciepło mają a po drugie moze redakcja się zapyta w Policji, jak to jest że ja jako kierowca mam obowiązek przewożąc kogoś nie z jednego gospodarstwa domowego aby miał maseczkę a policja jeździ bez maseczek to czyżby cio panowie razem mieszkali? Przykład a idzie z góry a ryba psuje się od głowy.

    1. łysy załóż sobie tez na ta łysinę maseczkę bo ciepło ucieka ptrzez głowę i mózg się ci zaziębi bedzie większy problem a włosy to już nie powrócą jak wysżły

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry