1. Ja się boję swojego pierdnięcia a co dopiero wirusa. Nie mam jaj i odwagi aby nie nosić maseczki. Głupio mi nosić maseczkę samemu….Temu wszyscy powinni nosić!!! Pod rygorem rozstrzelania!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. Co prawda, to prawda. Wszyscy powinni nosić maski ortopedyczne, nawet w domu. Wszystko powinno zostać zamknięte na parę lat i nikt nie powinien nigdzie wychodzić. Wtedy by się wytępiło raz na zawsze wszystkie wirusy i nikt już by nigdy na nic więcej nie chorował. Powinni też wszystkich szczepić do oporu i nikomu nie przepuścić. Szczepionka to nasza jedyna nadzieja na szczęśliwe życie. A najlepiej Suptnik V

   1. Smutna ta ironia…
    Jak ktoś będzie chciał „wyszczepić” tą trutką mnie lub moją rodzinę… na rękoczynach się nie skończy.

    1. 😉 No jasne, że ironia, ale humor trzeba koniecznie zachować, bo nawet w czasach wojen mądre głowy o tym pamiętały. No i może jednak nie będzie tak źle. A co do Sputnik V, to jest tak, że, o ile oczywiście w ogóle można tak powiedzieć, ma najmniejsze działania uboczne, tzn. do tej pory nie stwierdzono jeszcze ani jednego szoku alergicznego i nikt nie umarł, choć oczywiście nie wiadomo, co się okaże za parę lat, jednak NIE JEST zmanipulowany techniką genetyczną. Podsumowując, jeżeli już mnie zmuszą, to tylko Sputnik V, czyli tradycyjna szczepionka. I to nie jest ironia. Ale najlepiej oczywiście wcale. Tak na marginesie przeczytajcie sobie ten artykuł autorstwa szwedzkiego lekarza, który nazywa się Sebastian Rushworth. https://sebastianrushworth.com/2021/01/25/heres-a-graph-they-dont-want-you-to-see/ Wynika z niego, że Szwedzi już w CONAJMNIEJ 40 procentach nabyli odporność zbiorową i to bez wielkich ograniczeń i bez gnębienia ludzi. W ostatnich 30 dniach w Szwecji umiera w zw. z Covidem średnio 80 osób dziennie, czyli to tak jakby w Polsce było średnio 240 zgonów dziennie, tak więc jest tam nawet mniej zgonów w przeliczeniu na jednego mieszkańca, a mimo to mają bardzo mało ograniczeń.

 2. Dżordż Lowerboj

  Nie trzeba żadnych głupich reżimów.

  Wystarczy żeby do parlamentu, sejmików i rad gminnych dostawali się ludzie po opublikowaniu ich IQ oraz żeby te stanowiska były funkcją społeczną.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry