Jednodawkowa szczepionka dla jastrzębian

fot. pixabay

„Jednodawkowa szczepionka Johnson&Johnson to drugi, obok Pfizera, preparat dostępny w jastrzębskich punktach szczepień” – poinformował magistrat.

Szczepionka przeciw COVID-19, wyprodukowana przez firmę Johnson&Johnson, jest już dostępna w punkcie szczepień w Hali Widowiskowo-Sportowej. Jest to jedyna dostępna szczepionka, w przypadku której nie jest konieczne podawanie drugiej dawki preparatu.

Oprócz tego, w obu punktach szczepień – na Dworcu Autobusowym i w Hali Widowiskowo-Sportowej – wykonywane są szczepienia Pfizerem. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “Jednodawkowa szczepionka dla jastrzębian”

  1. Edek z fabryki kredek

    Szczepcie sie bo na silownie nie bedziecie mogli chodzic i glodem beda brac bo do sklepow nie bedzie wolno chodzic juz nie wiedza co maja wymyslic jeden wielki przekret ja mam paszport polsatu i moga mnie cmoknac w pewna czesc ciala

  2. WSZYSCY już jesteśmy niewolnikami ,czy zaszczepiony ,czy nie!
    A antyszczepionkowcy ujadaja i g…o z tego mają!
    Będą prosić zaszczepionych o zrobienie zakupów?

  3. Ile ludzi stoi dziennie przed Halą Sportową od rana by się zaszczepić. Nie wiem co kieruje tymi ludźmi? Szczepią się na zasadzie aaaa bo nigdzie nie pojade na wakacje za granice, aaaa bo sąsiadka się zaszczepiła itd, propaganda pełną parą. A potem płacz za kilka lat po co żem to robił. Ciekawe że sporo lekarzy i pielęgniarek się nie szczepi bo wiedzą że to eksperyment medyczny. A ciekawe ile jest takich że mają tylko papierek po szczepienny a szczepionki w ogóle nie widziało.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry