JKH GKS: Od niedzieli do roboty

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie w niedzielę rozpoczną ostatnią fazę przygotowań do ćwierćfinałów fazy play-off PHL, w których udało się naszej ekipie ostatecznie ominąć pewną „pasiastą rafę”. Podopieczni Roberta Kalabera skrzyżują kije z zawsze niewygodnym Podhalem Nowy Targ, w pojedynkach z którym od wielu lat dochodzi do wydarzeń… z pogranicza innych dyscyplin. Pierwsze dwa mecze już w środę i w czwartek na Jastorze o godz. 18:00.

Jak informuje klub z Jastora, trener Kalaber dał drużynie wolną sobotę, ale już od niedzieli treningi na tafli przeplatać się będą z zajęciami na siłowni. O ile jednak od 8 do 16 lutego nasi hokeiści trenowali na lodzie po dwa razy dziennie, o tyle teraz będą spotykać się na tafli raz na dobę. Przypuszczalnie oznacza to, że nasz sztab szkoleniowy stawia na pozyskanie tak potrzebnej na tym etapie sezonu dodatkowej świeżości, a ponadto nie będzie żałował podopiecznym zajęć na siłowni.

Sztab szkoleniowy JKH GKS nie ukrywa też zadowolenia ze stanu zdrowotnego w drużynie. Wprawdzie w meczu z Energą Toruń na tafli zabrakło Patrika Nechvatala, Macieja Urbanowicza, Mateusza Bryka, Marisa Jassa czy Dominika Jarosza, ale wiele wskazuje na to, że Kalaber postanowił nieco rotować składem, a absencja tych zawodników to jedynie oszczędzanie ich na kolejne wyzwania.

Plan ćwierćfinałów:
24 lutego: JKH GKS – Podhale Nowy Targ
25 lutego: JKH GKS – Podhale Nowy Targ
28 lutego: Podhale Nowy Targ – JKH GKS
1 marca: Podhale Nowy Targ – JKH GKS
ew. 4 marca: JKH GKS – Podhale Nowy Targ
ew. 6 marca: Podhale Nowy Targ – JKH GKS
ew. 8 marca: JKH GKS – Podhale Nowy Targ
Rywalizacja trwa do czterech zwycięstw.

Źródło: jkh.pl

Zobacz więcej na… sport.jasnet.pl

Wpisy na temat “JKH GKS: Od niedzieli do roboty”

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry