JSW: Od dzisiaj prezes poszukiwany!

fot. JSW

Rada Nadzorcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej ogłosiła w poniedziałek, 12 lipca, postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa Zarządu oraz zastępców prezesa Zarządu JSW X kadencji. Pisemne zgłoszenia kandydatów i kandydatek należy złożyć w zaklejonej kopercie w terminie do 26 lipca 2021 roku do godziny 10.00 w Kancelarii Głównej Spółki: Aleja Jana Pawła II 4, 44-330 Jastrzębie-Zdrój lub przesłać pocztą na adres potentata węglowego.

Przypomnijmy, że Rada Nadzorcza JSW zdecydowała w piątek, 9 lipca, o zmianach w Zarządzie. Odwołani zostali prezes Barbara Piontek, wiceprezes ds. rozwoju Tomasz Duda, który pełnił także obowiązki wiceprezesa ds. technicznych i operacyjnych oraz wiceprezes ds. handlu Włodzimierz Hereźniak. Ponadto ze stanowiska wiceprezesa ds. ekonomicznych zrezygnował Jarosław Jędrysek.

Do czasu wyłonienia nowego prezesa pracami Spółki będzie kierować prof. Stanisław Prusek, który został delegowany do pełnienia tej funkcji z Rady Nadzorczej. Stanisław Prusek jest profesorem nauk technicznych i od 2015 roku szefuje Głównemu Instytutowi Górnictwa. Jest uznanym ekspertem z zakresu górnictwa oraz geologii inżynierskiej. Jest współautorem ponad 70 zgłoszeń wynalazków i wzorów użytkowych, które uzyskały wiele nagród i wyróżnień w różnych konkursach krajowych i międzynarodowych. (źródło: nettg.pl)

      1. Edek z fabryki kredek

        Tak masz racje kopacz bedzie sie nadawac podobno caly Smolensk przekopala na metr to bez problemu dokopie sie do lepszych pokladow kopac to ona naprawde umie

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry