GKS Jastrzębie

Wisła Puławy1:0 (w)0:4 (d)
Górnik Polkowice0:2 (d)0:4 (w)
Hutnik Kraków0:0 (w)25.02 (d)
Motor Lublin2:1 (d)04.03 (w)
Siarka Tarnobrzeg0:0 (w)11.03 (d)
KKS 1925 Kalisz1:1 (d)18.03 (w)
Radunia Stężyca2:4 (w)25.03 (d)
Pogoń Siedlce3:1 (d)01.04 (w)
Kotwica Kołobrzeg0:1 (w)08.04 (d)
Stomil Olsztyn1:1 (d)15.04 (w)
Zagłębie II Lubin3:1 (d)22.04 (w)
Śląsk II Wrocław1:0 (d)29.04 (w)
Polonia Warszawa1:1 (w)06.05 (d)
Znicz Pruszków1:0 (d)13.05 (w)
Garbarnia Kraków4:4 (w)20.05 (d)
Lech II Poznań0:1 (d)27.05 (w)
Olimpia Elbląg0:2 (d)03.06 (w)
1.Kotwica Kołobrzeg193829:16
2.KKS 1925 Kalisz193540:26
3.Polonia Warszawa193431:20
4.Stomil Olszyn193331:22
5.Wisła Puławy193236:23
6.Olimpia Elbląg193230:21
7.Znicz Pruszków192924:23
8.Górnik Polkowice192426:26
9.GKS Jastrzębie192420:28
10.Lech II Poznań192325:29
11.Motor Lublin192222:26
12.Pogoń Siedlce192221:25
13.Radunia Stężyca192230:36
14.Zagłębie II Lubin192224:41
15.Siarka Tarnobrzeg192024:31
16.Garbarnia Kraków191933:38
17.Hutnik Kraków191930:38
18.Śląsk II Wrocław191822:29

Katowice rozbite na Miejskim

W przedostatnim spotkaniu sezonu 2020/21 piłkarze najstarszej drużyny juniorów GKS Jastrzębie rozgromili imiennika z Katowic aż 6:1 (5:0). Okazałym dorobkiem strzeleckim podzielili się Szymon Kondziołka, Andrzej Kłoda, Filip Moiczek, Jakub Kasperowicz, Daniel Głuszek i… pechowy obrońca gości, który pokonał własnego bramkarza w 14. minucie zawodów.

Warto odnotować, że nasi piłkarze mieli możliwość podejmowania rywali na Stadionie Miejskim przy ul. Harcerskiej (zwykle grają na boisku przy Kościelnej). W ten efektowny sposób podopieczni trenera Wojciecha Kani podsumowali udany sezon, zakończony nie tylko utrzymaniem w I Lidze Wojewódzkiej na kilka kolejek przed finiszem sezonu, ale – za sprawą świetnego finiszu – doszlusowaniem do czołówki regionalnej elity.

16 czerwca 2021, Jastrzębie-Zdrój, 17:00
GKS Jastrzębie – GKS Katowice 6:1 (5:0)
Bramki: Kondziołka 3, Kostyra 14 (sam.), Kłoda 19, Moiczek 22, Kasperowicz 26, Głuszek 67- Korus 63

GKS Jastrzębie: Maciejowski (Ferfecki) – Kłoda, Antczak (Waleczek), Fojcik, Głuszek (Filipczyk), Szweda, (Domański), Kasperowicz, Janusz, Szymczak (Kowalski), Moiczek (Trombik), Kondziołka (Marcol).

1. Piast Gliwice306687:38
2. Rekord Bielsko-B.305884:42
3. Górnik Zabrze305672:38
4. GKS Tychy305175:50
5. GKS Jastrzębie325074:56
6. Podbeskidzie314951:54
7. Zagłębie Sosnowiec304872:73
8. Rozwój Katowice314171:78
9. GKS Katowice314054:65
10. Skra Częstochowa303950:48
11. UKS Ruch Chorzów313649:71
12. ROW Rybnik303345:74
13. Stadion Śląski303246:54
14. Ruch Radzionków302741:75
15. Odra C. Wodzisław301543:122
16. MKS Zaborze301330:120

Źródło: Facebook / Akademia GKS Jastrzębie

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wisła Puławy1:0 (w)0:4 (d)
Górnik Polkowice0:2 (d)0:4 (w)
Hutnik Kraków0:0 (w)25.02 (d)
Motor Lublin2:1 (d)04.03 (w)
Siarka Tarnobrzeg0:0 (w)11.03 (d)
KKS 1925 Kalisz1:1 (d)18.03 (w)
Radunia Stężyca2:4 (w)25.03 (d)
Pogoń Siedlce3:1 (d)01.04 (w)
Kotwica Kołobrzeg0:1 (w)08.04 (d)
Stomil Olsztyn1:1 (d)15.04 (w)
Zagłębie II Lubin3:1 (d)22.04 (w)
Śląsk II Wrocław1:0 (d)29.04 (w)
Polonia Warszawa1:1 (w)06.05 (d)
Znicz Pruszków1:0 (d)13.05 (w)
Garbarnia Kraków4:4 (w)20.05 (d)
Lech II Poznań0:1 (d)27.05 (w)
Olimpia Elbląg0:2 (d)03.06 (w)
1.Kotwica Kołobrzeg193829:16
2.KKS 1925 Kalisz193540:26
3.Polonia Warszawa193431:20
4.Stomil Olszyn193331:22
5.Wisła Puławy193236:23
6.Olimpia Elbląg193230:21
7.Znicz Pruszków192924:23
8.Górnik Polkowice192426:26
9.GKS Jastrzębie192420:28
10.Lech II Poznań192325:29
11.Motor Lublin192222:26
12.Pogoń Siedlce192221:25
13.Radunia Stężyca192230:36
14.Zagłębie II Lubin192224:41
15.Siarka Tarnobrzeg192024:31
16.Garbarnia Kraków191933:38
17.Hutnik Kraków191930:38
18.Śląsk II Wrocław191822:29

GKS Jastrzębie

Informacje o klubie

Rok założenia: 1961 (Górnik Jastrzębie), 2010 (GKS 1962)
Barwy: zielono-czarno-żółte
Adres: Stadion Miejski, ul. Harcerska 14B
Prezes: Adrian Brachaczek
Trener: Grzegorz Kurdziel
Sztab: Damian Mikołowicz (II trener), Dawid Pędziałek (trener przyg. motor.), Mariusz Pawełek (trener bramkarzy), Sebastian Urbanek (fizjoterapeuta), Kamil Błachut (kierownik drużyny)

Kadra

Bramkarze: Grzegorz Drazik, Michał Antkowiak
Obrońcy: Dominik Kulawiak, Mateusz Słodowy, Jewhen Zacharczenko (Ukr), Filip Kozłowski, Dawid Szkudlarek, Dawid Witkowski, Kacper Kawula
Pomocnicy: Dariusz Kamiński, Farid Ali (Ukr), Kamil Jadach, Przemysław Lech, Salvador Pryka, Nataniel Wybraniec, Remigiusz Borkała, Bartosz Boruń, Szymon Gołuch, Dominik Klimkiewicz, Daniel Szymczak, Natan Wysiński, Miłosz Misala, Jakub Kasperoewicz, Krystian Kaczmarczyk
Napastnicy: Daniel Stanclik, Joao Passoni (Bra)

Przewiń do góry