Koka wojowała u Janosika

W niedzielę w Bielsku-Białej odbył się organizowany przez miejscowy PTS Janosik turniej judo z cyklu Liga Południa, w którym udział wzięła liczna młoda ekipa jastrzębskiej Koki. Podopieczni Mateusza Klimka i Rafała Mączyńskiego spisali się co najmniej przyzwoicie, przywożąc z hali BKS Stal sześć medali, w tym jeden złoty. Na najwyższym stopniu podium stanął Igor Wojtas, triumfując w finale kategorii chłopców U10 do 40 kg. W pokonanym polu jastrzębianin pozostawił Jakuba Pieszczyka z Budowlanych Sosnowiec.

Spośród pozostałych pięciu jastrzębskich medali trzy były w kolorze srebra, a dwa – brązu. Na drugim stopniu podium stanęli: Martyna Radzewicz (U10; 22 kg), Filip Moćkun (U12; +48 kg) i Błażej Kajzer (U10; 38 kg), zaś na trzecim – Amelia Radzewicz (U12; 38 kg) i Dawid Wojciechowski (U12; 48 kg).

Punktowane piąte lokaty zajęli także Judyta Leśniak i Szymon, a kadrę Koki na turnieju w stolicy Podbeskidzia uzupełnili: Waldemar Górny, Dawid Maciejczyk, Kasjan Piotrowski, Tobiasz Sokołowski i Kacper Oślizło.

Źródło: Facebook / KJ Koka

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry