Komunikacja

Opinie na temat komunikacji w regionie, jej organizacji i funkcjonowaniu. Zachowanie kierowców i pasażerów, Wszystko, co dotyczy komunikacji.

Podawanie swoich danych i maila nie jest obowiązkowe. Komentarze ukazują się po ich moderacji

  1. Kiedy będzie można dojechać autobusem do najbliższych większych miast ,takich jak Gliwice, Racibórz, Bielsko-Biała???
    Po co wybudowano Dworzec autobusowy…..???Jak długo będziemy czekać na koniec KOMUNIKACYJNEGO WYKLUCZENIA??? Czy naszego miasta nie stać na kupno kilku autobusów i zatrudnienie kilku kierowców???Nie pocieszają mnie opowieści o szybkiej kolei. To długotrwała inwestycja – autobusy można uruchomić dosłownie z dnia na dzień.
    Nie każdy ma samochód , a nawet jeśli ma to czasem zdrowie nie pozwala prowadzić . Jak długo nasze władze będą nas izolować?
    mieszkanka Jastrzębia

  2. beszczelność kierowcy na linii w 10 w piątek o 16.30 z rybika do jastrzebia przekracza wszystkie normy przyjechał zepsutym autobusem bez klimy i bez możliwości otwarcia okien bo ich nie było na sugestie aby włączył klimatyzacje beszczelnie odpowiedział jak mi się nie podoba to moge wysiąść .

  3. piszecie nie na temat autobus do rybnika w godzinach 1630 z rybnika do jastrzebia jezdzi bez klimy i brak okien aby otworzyc kierowca jest beszczelny bo chciał mi zwrot kosztów abym wysiadł bo upomniałem sie o teperature w autobusie pani hetman moze dotacje dla inej firmy aby dbali o prawa pasarzerów.

  4. tym mondraśom i dyskutantom zadam jedno pytanie gdzie ty pracujesz i nie życzę im wozić ludzi …….. bo myślą ze w Autobusie to im wszystko wolno i zachowują się jak zwierzęta może w tej chwili obrażam zwierzęta .

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry