Kontrolował, krytykował, poniżał… żonę

fot. pixabay

Kilka dni temu jastrzębscy policjanci otrzymali informację, że w jednym z mieszkań dochodzi do aktów przemocy domowej. Mundurowi potwierdzili zgłoszenie. Pijany i agresywny 49-latek zagrażał bezpieczeństwu żony. Mężczyzna został zatrzymany. Jak ustalili śledczy, agresor stosował przemoc psychiczną i fizyczną wobec kobiety. Groził pobiciem, kontrolował, krytykował, poniżał, popychał, uderzał i policzkował. Mężczyzna został zatrzymany celem doprowadzenia do wytrzeźwienia. Dzięki uprawnieniom, jakie otrzymali policjanci w listopadzie ubiegłego roku, kiedy w życie weszła tak zwana ustawa antyprzemocowa, nakazano mu opuścić wspólnie zajmowane mieszkanie. Policjanci wydali także zakaz zbliżania się do mieszkania i jego bezpośredniego otoczenia. Prokurator objął jastrzębianina policyjnym dozorem. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. Nie znam zadnego chlopa co leje czy wyzywa babe. Ale babe co zneca sie psychicznie nad facetem to znam pare takich istot.

  2. Ziutek władzy w tym kraju policja nie ma co innego sądy, nawet ojciec dyrektor może mieć większą władze sprawczą

  3. A u mnie w pracy jest paru takich stężony kontrolują kasy nie dają do roboty gnają i traktują ich jak wołów roboczych

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry