„Królestwo bezdomnych” na Północnej?

fot. Marek Wróbel

Jak informował jastrzębski magistrat, z dniem 30 kwietnia zakończyła funkcjonowanie usytuowana przy ulicy Północnej ogrzewalnia dla osób bezdomnych, która świadczyła usługi w okresie od 1 października – poprzedniego roku.

Tymczasem, jak zauważa nasz Czytelnik, „za noclegownią na Północnej powstało królestwo bezdomnych”. Żeby nie być gołosłownym, wysłał na adres naszej redakcji kilka fotografii, dających wyobrażenie, co kryje się za jego słowami.

Co na to jastrzębski magistrat?

„Sprawa została przekazana do Jastrzębskiego Zakładu Komunalnego. Pracownicy zlikwidują to dzikie wysypisko śmieci” – zapewnia Izabela Grela, naczelnik Wydziału Informacji, Promocji i Współpracy Zagranicznej.

  1. Niech każdy posprząta wokoło swojego terenu i będzie czysto. Bezdomni gdzieś muszą się podziać. To „niebieskie ptaki”. Oni nie będą siedzieć w jednym miejscu, myć się i sprzątać. To ich natura. Nauczmy się ich tolerować.

    1. Ty jesteś głupia czy udajesz, jaka ich natura nikt nie rodzi się bezdomnym,nawet dzieci wiedzą że śmieci wyrzuca się do kosza

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry