Kto rozpoznaje tych mężczyzn?

Z ustaleń śledczych wynika, że w sierpniu 2020 r. w pasażu podziemnym (al. Piłsudskiego-ul. Mazowiecka-ul. Warszawska) dwóch sprawców usiłowało włamać się do jednego ze sklepów, wyważając drzwi ostrym narzędziem. Policjanci publikują zdjęcia z monitoringu, na którym kamery zarejestrowały podejrzewanych o dokonanie przestępstwa.

„Osoby, które rozpoznają mężczyzn na zdjęciu oraz posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu ich miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu: 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju osobiście, e-mailowo: kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl, telefonicznie: 47 85 542 86 lub na numer alarmowy 112. Gwarantujemy anonimowość!” – czytamy na stronie KMP w Jastrzębiu-Zdroju. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “Kto rozpoznaje tych mężczyzn?”

  1. Nie rozpoznaje – mają maski aczkolwiek coś sobie przypominam. Jaka nagroda za wskazanie sprawcy kradzieży ? Może pomoże rozjaśnić umysł nie jednego obywatela.

  2. Ten sklep to podejrzany tam zawsze dużo młodzieży niby kupuja do elektroników lokwiory ale nazwa sama w sobie sugeruje że może coświecj tam można kupić policja powinna miec oko na ten sklep heh

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry