W Lesie Kyndra niczym w górach

Z początkiem lutego ruszył czwarty etap cyklu Kyndra Virtual Trail, na który późną jesienią zaprosił Klub Biegacza Fartlek. Tym razem organizatorzy przygotowali wiodącą aż pod Bzie i Ruptawę trasę liczącą ok. 7 km, na którym to dystansie dodatkowo można liczyć na osiem „soczystych” wzniesień. Jak informuje KB Fartlek, suma podbiegów wynosi aż… 204 metry! Start i meta znajdują się przy ul. Cichej.

Do pokonania czwartego z etapów uczestnicy mają czas do 14 lutego. Po nim organizatorzy dokonają oficjalnego podsumowania jesienno-zimowych zmagań w Lesie Kyndra.

Dodajmy, że po trzech dniach rywalizacji zapisało się osiemnaście osób, spośród których na mecie zameldował się jak na razie Wiesław Torbiński. Tak, to ten sam niezwykły biegacz, który niedawno pokonał tysiąc kilometrów w ramach imprezy „Run Forrest – Od Morza do Tatr”.

Rozpoczęcie czwartego etapu oznacza, że zakończyła się zarazem trzecia część rywalizacji w Kyndrze. Organizatorzy nie dokonali jeszcze oficjalnej weryfikacji, jednak według zestawienia nieoficjalnego na prowadzeniu wciąż jest Tomasz Nowicki, który wybiegał najlepszy czas także i w tym etapie (31 minut i 27 sekund). Na podium znaleźli się również Piotr Spyrka i Dariusz Serafin, natomiast wśród pań najlepsze okazały się Joanna Kopciowska-Wątroba, Roksana Sobina i Gabriela Haratyk.

Źródło: Facebook / KB Fartlek

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry