Las Kyndra zaprasza biegaczy

Klub Biegacza Fartlek zachęca wszystkich pasjonatów amatorskiego pokonywania dłuższych dystansów do udziału w cyklu Kyndra Virtual Challenge. Organizatorzy nie przewidują opłat startowych, a główną zasadą zawodów jest tradycyjnie już lekkoatletyczne zaproszenie do ulubionego przez biegaczy Lasu Kyndra.

W ramach cyklu uczestnicy będą mieli do pokonania cztery wyznaczone trasy, które należy przebiec w Lesie Kyndra w określonym terminie. Pierwsza trasa to licząca 5,5 km pętla, na którą zwykle zaprasza KB Fartlek. Należy ją zaliczyć z jak najlepszym czasem w dniach od 1 do 12 grudnia. Następna trasa liczyć będzie 8,5 km, a do jej pokonania będziecie mieli kolejne dwa tygodnie (14-31 grudnia). Zaplanowanych na styczeń trzeciej i czwartej trasy jeszcze nie znamy.

Aktualnie na liście startowej mamy niemal trzydziestu uczestników, jednak ekipa Fartleka nie ustaje w mobilizacji kolejnych biegaczy-amatorów. Zapisy prowadzone są przez panel dostartu.pl.

Zasady cyklu:
– Klasyfikacja będzie prowadzona w kategoriach wiekowych M i K oraz Open M i K
– Uczestnik, który weźmie udział we wszystkich 4 biegach, zostanie ujęty w klasyfikacji generalnej całego cyklu, w której zsumujemy czasy z poszczególnych biegów.
– W wyznaczonych terminach uczestnik może wystartować dowolną ilość razy.
– Uczestnik podaje wyniki przez swoje konto na stronie www.dostartu.pl dołączając plik gpx lub zdjęcie potwierdzające przebiegnięcie wyznaczonej trasy.
– Najlepszy wynik zostanie zatwierdzony przez organizatora na koniec każdego biegu.

Więcej informacji: https://dostartu.pl/kyndra-virtual-challenge-1-v5373

Fartlek na Facebooku: https://www.facebook.com/KBFartlek/

Wpisy na temat “Las Kyndra zaprasza biegaczy”

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry