„Łowcy pedofilów” ujęli 35-latka

fot. pixabay

Jak poinformowała KMP w Jastrzębiu-Zdroju, w sobotę, 15 maja, około godziny 19.00 policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju. Wcześniej jastrzębianin został ujęty przez działaczy organizacji zajmującej się tropieniem pedofilów. Ponieważ zatrzymany deklarował, że targnie się na swoje życie, został przewieziony do szpitala psychiatrycznego, gdzie aktualnie przebywa.

Asp. Halina Semik, oficer prasowy jastrzębskiej policji, precyzuje, że wpłynęło już zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez 35-latka. Według działaczy organizacji mężczyzna miał kontaktować się z osobami nieletnimi drogą internetową. W grę wchodziło, jak przekazali zgłaszający, między innymi namawianie do określonego zachowania swoich rozmówców, żeby pozostać przy tym dyplomatycznym stwierdzeniu. Policja zabezpieczyła wszystkie elektroniczne nośniki informacji, jakie znajdowały się w mieszkaniu domniemanego pedofila. Czynności w tej sprawie wciąż trwają.

  1. NIE bronię nie osadzam bo nie wiem.Jednak muszę przyznać ,ze ten człowiek jest uposledzony i musi przejśśc szereg badań aby stwierdzić ,ze jest pedofilem.

  2. Niektórzy obudzili się i coś tu piszą o pomówieniach, oszczerstwach, nienawiści, Właśnie nikt nie jest w internecie anonimowy.

  3. Złapali osobę chorą umysłowo , właśnie tak działa państwo pisowskie. Wkrótce dzieciom chorym na padaczkę zabronią się trząść podczas napadu a jeśli nie posłuchają będą strzelać. Wstydzę się za taki kraj.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry