Miał być zwrot za wodę, a okazało się, że…

fot. pixabay

Do tego zdarzenia doszło w samo południe na osiedlu Sikorskiego u naszych żorskich sąsiadów. Jak ustalili policjanci, do mieszkania 79-latki zapukała kobieta, która przedstawiła się jako pracownik spółdzielni mieszkaniowej. Miała rzekomo sprawdzić szczelność instalacji wodnej, dlatego też poprosiła lokatorkę, aby ta odkręciła wodę i przez chwilę trzymała prysznicową słuchawkę.

Po chwili oszustka wyszła z łazienki pod pretekstem rozmowy telefonicznej, a kiedy wróciła z powrotem, zapewniła kobietę, że otrzyma zwrot za zużytą wodę. Potem pożegnała się i wyszła z mieszkania.

Dopiero wówczas 79-latka, wchodząc do pokoju, zauważyła rozrzucone poduszki, a kiedy zaczęła sprawdzać, czy nic jej nie zginęło, ujawniła, że w portfelu ukrytym w jednej z szafek brakuje oszczędności – blisko 1500 złotych.

Policjanci apelują do mieszkańców o ostrożność i rozwagę, a także o ostrzeżenie przed podobnymi sytuacjami starszych krewnych, zwłaszcza tych, którzy mieszkają samotnie. (źródło: KMP Żory)

Wpisy na temat “Miał być zwrot za wodę, a okazało się, że…”

  1. Sądy są wyrozumiałe dla oszustów ,łapowkarzy i złodziei partrz Giertych, Nowak ,Gawłowski Hos sądy ich rozumieją bo są tacy sami rostargnieni

  2. Takiemu złodziejowi który w tak perfidny sposób okradają biednych ,starych i schorowanych ludzi to tylko obciąć złodziejskie łapy .
    Takie gówno powinno pracować w kamieniołomach i zarobić ciężka praca na kawałek chleba ,takie gówno wstydu nie ma .

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry