Miasto dotrzymało słowa!

Jak informował jastrzębski magistrat, z dniem 30 kwietnia zakończyła funkcjonowanie usytuowana przy ulicy Północnej ogrzewalnia dla osób bezdomnych, która świadczyła usługi w okresie od 1 października – poprzedniego roku.

Tak było…

Tymczasem nasz Czytelnik zauważył, że „za noclegownią na Północnej powstało królestwo bezdomnych”. Aby nie być gołosłownym, wysłał na adres naszej redakcji kilka fotografii, dających wyobrażenie, co kryje się za jego słowami.

Co na to jastrzębski magistrat? „Sprawa została przekazana do Jastrzębskiego Zakładu Komunalnego. Pracownicy zlikwidują to dzikie wysypisko śmieci” – zapewniała Izabela Grela, naczelnik Wydziału Informacji, Promocji i Współpracy Zagranicznej.

Informujemy uroczyście, drodzy Czytelnicy, że miasto dotrzymało słowa, co potwierdził na miejscu nasz reporter, który w niedzielę, 23 maja, wybrał się z aparatem w okolice ulicy Północnej.

…a tak jest… (fot. Marek Wróbel)

Będziemy przyglądać się temu, ale także innym miejscom – i sukcesywnie interweniować w jastrzębskim magistracie. Liczymy na Wasze wsparcie i pomoc, kochani!

Wpisy na temat “Miasto dotrzymało słowa!”

  1. Ja się pytam czy bezdomnych nie obowiązuje prawo w tym mieście to co niektórzy z nich wyprawiają przechodzi ludzkie pojęcie ja rozumiem że każdemu może się różnie w życiu ułożyć ale to nie powód by innym to życie utrudniać służby do pracy

  2. Tak trzymać. Ale czy Straż Miejska nie mogła tego wcześniej zgłosić Zakładowi Gospodarki Komunalnej chyba od tego jest ???? I bierze za to pieniądze. Musiał tę sytuację zgłosić czytelnik i dopiero się ruszyło.
    Ale brawo dla miasto za dotrzymanie słowa

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry