Miasto pogrążone w chaosie?

„Od wielu miesięcy władze naszego miasta nie panują nad organizacją komunikacji drogowej, co w znaczący sposób wpływa na bezpieczeństwo ruchu drogowego oraz swobodnego poruszania się po naszym mieście” – czytamy w interpelacji autorstwa radnego Piotra Szeredy.

fot. zdjęcie ilustracyjne

„Główne problemy zgłaszane przez naszych mieszkańców to spóźniona inwestycja – budowa nowego wiaduktu – na alei Piłsudskiego, zamknięcie dla ruchu kołowego wiaduktów na ulicy Wiejskiej, brak komunikacji miejskiej na osiedle Złote Łany, fatalne rozwiązanie związane z objazdem i skrzyżowaniem ulicy Pszczyńskiej z ulicą Grodzką, brak sygnalizacji świetlnej – według miejskich rajców nie można jej już naprawić – na skrzyżowaniu ulicy Arki Bożka z ulicą Podhalańską, dochodzi do tego błędne oznakowanie objazdów oraz źle oznakowany dojazd do osiedla Barbary i ulicy Turystycznej” – wylicza miejski rajca.

„Proszę w imieniu mieszkańców o zapanowanie nad tym chaosem komunikacyjnym i zrealizowanie dogodnych, a zwłaszcza bezpiecznych rozwiązań na czas prowadzonych inwestycji” – pada na koniec.

Wpisy na temat “Miasto pogrążone w chaosie?”

  1. Rada miasta ha ha grupa ludzi na cieplej posadce , bierzecie kase za nic, wiekszosc z was to grupa cwanych ludzi, nie robicie kompletie nic a miasto sie wali, nie wstyd wam?? wiekszoc z was na pokaz udaje katolikow i wielce uczciwych WSTYD

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry