Miasto doceni mistrzów Polski

Fot. R. Mączyński / UM Jastrzębie-Zdrój
Fot. R. Mączyński / UM Jastrzębie-Zdrój

Na czerwcowej sesji Rady Miasta pod głosowanie poddane zostaną projekty uchwał w sprawie nadania oznak „Zasłużony dla Miasta Jastrzębie-Zdrój” oraz tytułów „Honorowego Obywatela Miasta Jastrzębie-Zdrój”. Te wyróżnienia trafią do przedstawicieli naszych tegorocznych mistrzów Polski, czyli Jastrzębskiego Węgla i JKH GKS Jastrzębie. Można domniemywać, że projekty nie będą budziły wśród radnych najmniejszych kontrowersji.

Jeśli chodzi o Jastrzębski Węgiel, to klub otrzyma tzw. odznakę zbiorową „Zasłużonego dla Miasta Jastrzębie-Zdrój”, a z kolei prezes klubu Adam Gorol zostanie „Honorowym Obywatelem Miasta”.

Więcej wyróżnień trafi do JKH GKS Jastrzębie. Hokejowy mistrz kraju także zyska wspomnianą wyżej odznakę zbiorową, ale ponadto „Honorowe Obywatelstwo” uzyska słowacki trener Robert Kalaber, natomiast członkowie zarządu klubu z Jastora, czyli prezes Kazimierz Szynal oraz wiceprezesi Janusz Antończyk i Jan Miszek zostaną odznaczeni indywidualnie jako „Zasłużeni dla Miasta Jastrzębie-Zdrój”.

Źródło: BIP Jastrzębie-Zdrój

Wpisy na temat “Miasto doceni mistrzów Polski”

  1. Kibic na dobre i na złe

    Wiem, że zaraz hejterzy znad komputera napiszą: „za co?”, ale to normalne. Ja jestem zadowolony, że miasto z naszych podatków docenia osiągnięcia sportowców i trenerów z naszego miasta, bo sam jestem kibicem.

  2. Czy to jakieś żarty ? A gdzie Prezes Stanaszek, który zbudował filary klubu bez tych milionów ? Ten Klub zawsze był traktowany po macoszemu, ale to już jest przesada.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry