Euro 2020: Mamy Strefę Kibica!

Miasto Jastrzębie-Zdrój wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zorganizuje z okazji zbliżającego się Euro 2020 „Strefę Kibica”! Wszyscy fani futbolu będą mogli obejrzeć mecze Mistrzostw Europy na wielkim ekranie (15 metrów kw.) umiejscowionym na terenie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego. Strefa działać będzie od 11 czerwca do 11 lipca.

Warto dodać, że kibice zobaczą nie tylko mecze reprezentacji Polski (oby było ich więcej niż trzy), ale także wszystkie pozostałe spotkania. Pierwszym z nich będzie mecz otwarcia pomiędzy Włochami a Turcją, który zaplanowany jest na 11 czerwca (godz. 21:00). Na miejscu na fanów futbolu czekać będą m.in. leżaki i strefa gastronomiczna.

Podkreślić należy, iż obok „Strefy Kibica” czynne będą także atrakcje dla dzieci na wodnym placu zabaw, a zatem rodzice będą mogli zabrać na OWN również swoje pociechy. Jak poinformowała dyrektor MOSiR-u Zofia Florek, poza transmisjami meczów na wielkim ekranie będą prezentowane także seanse filmowe i kreskówki dla dzieci. Harmonogram seansów będzie uaktualniany na bieżąco.

Źródło: jastrzebie.pl

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry