Kultura

Wpisy na temat “Kultura”

 1. Zgadzam się z przedmówcą, że Park Zdrojowy zabetonowali. Koszmarny widok, brak słów, kto to zaprojektował, kto to zaakceptował?

  1. Mikołajki w Jastrzębiu. MOK zrobił sobie kpiny z dzieci, młodzieży, rodziców. Zamiast przygotować imprezę dla mieszkańców Mikołaj stał przy brudnej , śmierdzącej, obsikanej przez psy ławce i brudnym koszu na śmieci. Mam nadzieję, że osoba odpowiedzialna poniesie konsekfencje. Przecież Wy w MOK – jesteście w pracy, bierzecie za pracę pieniądze, przecież umowa o pracę to świadczenie pracy i obowiązki.

   1. DO @Kamila:
    cyt.: „stał przy brudnej , śmierdzącej, obsikanej przez psy ławce i brudnym koszu na śmieci…”
    Zawsze zastanawiam się nad wypowiedziami z użyciem określeń potęgujących dramaturgię opisywanej sytuacji:
    Tak na marginesie: tą ławkę dobrze obwąchałaś że była śmierdząca, sprawdziłaś, że była obsikana przez psy (a może to Twój pies właśnie ją obsikał?). No a kosz przetarłaś chusteczką (tak jak robiło się w wojsku), aby wykazać, że jest brudny?
    A jeśli chodzi o wyciągnięcie konsekwencji: Tak, osoba odpowiedzialna za obsikanie ławki i brudny kosz zostanie ścięta na oczach wiwatującej na cześć władz miasta gawiedzi…
    No bo oczywiście MOK musi przygotować imprezę dla mieszkańców… a w zasadzie chyba głównie dla ciebie i tobie podobnych, bo ja jakoś szczerze… mam inne priorytety obecnie.
    No, nie będą sobie robili kpin z nas, mieszkańców!
    Tfu!

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry