Mieszkańcu! Zaszczep się na dworcu!

„Nawet 400 szczepień dziennie będzie wykonywanych na dworcu autobusowym. Punkt rusza od najbliższego czwartku” – informuje jastrzębski magistrat.

fot. UM Jastrzębie-Zdrój

W Jastrzębiu-Zdroju rusza drugi punkt masowych szczepień. Będzie się mieścił w budynku dworca autobusowego. Pierwsza dostawa, czyli 1260 szczepionek Pfizera, przyjedzie do centrum pojutrze. Zgodnie z planem, w czwartek, 13 maja, rozpoczną się również szczepienia. Pierwsza dawka zostanie podana o godzinie 15.00. Pierwsze 1260 szczepionek ma wystarczyć na 4 dni pracy punktu.

Punkt szczepień na dworcu czynny będzie od poniedziałku do piątku od 15.00 do 20.00 oraz w soboty od 9.00 do 15.00. Ponieważ jest to nowy punkt szczepień, może jeszcze nie być widoczny w systemie. Dlatego też rejestrować się można również wysyłając e-mail na adres: pspjastrzebie@mzoz.zory.pl. W wiadomości należy podać numer PESEL oraz kontaktowy numer telefonu. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

  1. Wiele mówiący tytuł, miasto jest tak atrakcyjne co potwierdza wiele osób, że nic tylko się na tym dworcu zaszczepić i wsiąść do pierwszego lepszego autobusu i więcej tu nie wracać

  2. Kto składa zamówienia na szczepionki i kto rządzi miastem?Ale jak prezydent nie rządzi tylko administruje to tak wygląda kadencja.Myślałem że sfotografuje się w punkcie szczepień bo tak uwielbia fotografować się bo uważa że jest fotogeniczna. Tak też wygląda miasto bo wiej rozumowaniu tak wygląda.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry