MOSiR: Dostępność obiektów sportowych [od 19.04]

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wydał komunikat w sprawie dostępności obiektów sportowych w Jastrzębiu-Zdroju po 19 kwietnia, kiedy to weszło w życie nowe rządowe rozporządzenie w sprawie tzw. lockdownu.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 15 kwietnia 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 2021 r., poz. 700) informujemy:

Zgodnie z nowymi regulacjami przywrócona została możliwość:
– korzystania z obiektów sportowych na otwartym powietrzu pod warunkiem uwzględnienia limitu 25 osób
– organizowania współzawodnictwa sportowego oraz zajęć sportowych i wydarzeń sportowych dla dzieci i młodzieży uczestniczących we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy – zarówno w obiektach zamkniętych, jak i na otwartym powietrzu oraz bez limitu osób.

Nadal obowiązują ograniczenia dotyczące korzystania z basenów, siłowni, klubów i centrów fitness wyłącznie przez członków kadry narodowej polskich związków sportowych w sportach olimpijskich oraz zawodników przygotowujących się do igrzysk olimpijskich, igrzysk paraolimpijskich lub igrzysk głuchych poza systemem polskich związków olimpijskich.

Zapraszamy na nasze obiekty ogólnodostępne:
– tor rolkowy
– boiska sportowe
– orliki
– skatepark i pumptrack
– siłownie zewnętrzne

Źródło: MOSiR Jastrzębie

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry