Murawa gotowa już na 4 listopada?

Na Stadionie Miejskim trwają prace związane z montażem podgrzewanej płyty boiska, z uwagi na co piłkarze GKS Jastrzębie wszystkie swoje spotkania rozgrywają poza naszym miastem. Tymczasem poznaliśmy termin spotkania 1/16 finału Pucharu Polski, w którym podopieczni Pawła Ściebury zmierzą się z Puszczą Niepołomice – będzie to dzień 4 listopada. Jak informuje nasz klub, nie można wykluczyć, że spotkanie odbędzie się przy Harcerskiej!

Przypomnijmy, że pierwotnie pierwszym domowym spotkaniem po unowocześnieniu murawy miał być pojedynek z ŁKS Łódź, zaplanowany na 14 listopada.

– Miejsce i godzina rozegrania spotkania na chwilę obecną nie zostały jeszcze ustalone. Zgodnie z przepisami Polskiego Związku Piłki Nożnej, miejsce i godzina rozegrania spotkania powinny być wyznaczone przez gospodarza spotkania najpóźniej na dwa tygodnie przed jego rozegraniem. Mamy nadzieję, że spotkanie będzie mogło zostać rozegrane przy Harcerskiej, jednak ze względu na trwające prace na naszym obiekcie, nie jesteśmy w stanie w tej chwili jednoznacznie tego określić. W przypadku braku możliwości rozegrania meczu w Jastrzębiu-Zdroju, zostanie ono rozegrane bez udziału publiczności w Wodzisławiu Śląskim. O podjętej decyzji niezwłocznie poinformujemy – zawiadamia klub.

Źródło: gksjastrzebie.com

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry