MZK: Wchodzimy tylko przednimi drzwiami!

„Przypominamy, że w komunikacji zbiorowej obowiązują także inne obostrzenia. Przede wszystkim obowiązek zakrywania ust i nosa oraz zasada wchodzenia przednimi drzwiami” – czytamy na stronie MZK Jastrzębie

Jak poinformował Międzygminny Związek Komunikacyjny, od soboty, 17 października, w komunikacji miejskiej obowiązują nowe ograniczenia. W praktyce oznacza to – zarówno w żółtej, jak i czerwonej strefie – limit 50 procent miejsc siedzących lub 30 procent wszystkich miejsc. Czyli maksymalnie 30 osób w standardowym autobusie MZK.

„Niemal wszystkie miasta i gminy objęte działalnością MZK znajdują się w strefie żółtej. Wyjątkiem są Zebrzydowice (powiat cieszyński) – strefa czerwona. Przypominamy, że w komunikacji zbiorowej obowiązują także inne obostrzenia. Przede wszystkim obowiązek zakrywania ust i nosa oraz zasada wchodzenia przednimi drzwiami. Zalecamy również doładowanie e-biletu za pośrednictwem strony https://e-biletmzkjastrzebie.com/ lub jego zakup na telefon” – czytamy na stronie MZK Jastrzębie. (źródło: MZK Jastrzębie)

Wpisy na temat “MZK: Wchodzimy tylko przednimi drzwiami!”

  1. Kierowcy otwierają wszytskie drzwi a pani dyrektor to widać że powinna sama kontrole zrobić w końcu sa kamery i wystraczy obejrzeć wtedy widać jak kierowca pani zaleceń przestrzega.

  2. To niech pani dyrektor to robi kontrolę lub posprawdzaj kamery którymi drzwiami się chodzi bo jakoś kierowca otwiera wszystkie drzwi i ludzie wchodzą wszystkimi drzwiami. Nawet jak stali w autobusie młodzi niedaleko kierowcy to nie zwracam uwagi że są bez maseczek tylko mieli pod brodą.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry