Na Covid-19 zmarła jedna osoba

W Jastrzębiu-Zdroju w minionym tygodniu odnotowaliśmy tylko jedno zakażenie na COVID-19. Oznacza to, że od początku pandemii zachorowały łącznie 8142 osoby. Od 29 czerwca na COVID-19 zmarła w Jastrzębiu-Zdroju jedna osoba – bez chorób współistniejących. To daje nam w sumie 182 zgony. Wszystkie dane podajemy za>>>Raport zakażeń koronawirusem (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

  1. Boję się tak samo, jak koronki. Bardziej przerażają mnie decyzje masy politycznej – jak zamknięcie kulawej służby zdrowia przed potrzebującymi czy noszenie bezsensownych masek.

  2. A wiesz z kąt wzięła się Delta?czy piszesz aby pisać,jak nie wiesz to poszperaj w necie bo to następna bzdura aby zmusić ludzi do szczepienia.

 1. Znaczna część kadry naukowej siedzi w kieszeni korporacji i dodatkowo ma poglądy ultra lewicowe.
  Powolu budują izolatoria.
  Na FB jest film pokazujący w UK wybudowane izolatria.
  Na razie takim twierdzeniem jak Guta (o zamykaniu niepokłutych) testują społeczeństwo na ile mogą sobie pozwolić, ale że społeczeństwo jest ciemne jak noc listopadowa, to jesteśmy o krok od izolatriów.
  Grunt, że kiełbaski na grilla i czteropak Żubra jest.
  Operacja „delta” puka do drzwi…

 2. Poczekajcie na jesień zacznie sie a odmiana Delta już jest i nawet te szczepienie nie pomoga. Ludzie myśleli że jak się zaszczepia to juz ich nic nie dopadnie

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry