Nagle 32-latka stała się agresywna

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W środę, 18 listopada, po godzinie 22.00 dyżurny jastrzębskiej komendy został poproszony przez zgłaszającą o interwencję, gdyż były partner nie chciał oddać jej rzeczy osobistych. Podczas legitymowania okazało się, że jastrzębianka jest poszukiwana do odbycia kary pozbawiania wolności. Sąd wydał trzy zarządzenia o ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanej. 32-latka, w trakcie zatrzymania nietrzeźwa, stała się agresywna i stawiała opór. Została przewieziona do policyjnego aresztu, skąd trafiła prosto za więzienne mury. Spędzi tam ponad siedem miesięcy. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

 1. Dlatego takie kobiecisko jak ty wyrwać na imprezie wykorzystać ile idzie i też baj baj pewnie jesteś samotną matką stąd twoje złośliwe wypowiedzi

 2. Kobiety ,stały się dzisiaj bardziej agresywne od facetów ,kobiety zeszły na psy ,piją ,kradną i zmieniają facetów jak skarpetki ,żeby tylko wydoić pieniądze ,robić takiej się nie chce tylko włóczy się od mieszkania do mieszkania ,faceci mają dzisiaj kłopot .Unikać takich kobiet bo narobią ci kłopotu .Dzisiaj takie babsko nazywa się wściekła macica,,można tylko sobie zaśpiewać ,,dziś prawdziwych kobiet już nie ma !

   1. Z takim jednym miałam do czynienia niby bez rurek a żelować nie maił na głowie za bardzo co bo łysiejący ale i tak nie nadawał się na dłużej do związku.

   2. To prawda jak widzę czasem jak dają sie pomiatac tym babom to zastanawiam się gdzie ty jeden z drugim zgubiłeś jaja ale cię wykastrowały kobity. Później się dziwią że po jakimś czasie zostają w****ni bez mydła i pozostawieni z długami kredytowymi i dają się babom wykorzystywać a te doją jeleni. Później jedna zdrugą opowiadą że jest do niczego w te klocki ale jest na razie bo kasę daje itd..

  1. tak samo jak facetów teraz to zostały samie cipki lub jakieś popłuczyny popierdółkowate. Którzy nie sprawdzają się w łóżku bo cierpią na potencję i do tego w wieku 30 lat łysieją i nie nadają sie do normalnych związków. My kobiety nie mamy kłopotu bo takich rozpoznajemy i za drzwi wywalamy. Kasę jak się da to się doi a później do widzenia. Co z tego że facet moze być ustawiony jak do życia się nie nadaje jak moje doświadczenie właśnie z takim jednym . Niby na odległość wyglądał jako tako ale kiedy spotykaliśmy się to okazało się jest do dupy i taki zostanie więc do widzenia. Ile się dało to się skorzystało i baj, baj.

   1. Do ZOYA kobieto to co piszesz o facetach to tyczy się do was ,teraz jeszcze jesteś nie wiadomo w jakim wieku ,tak zmieniasz facetów i jesteś taka doświadczona w ciulikach ,to ci pod powiem że za kilka lat z ciebie będzie stare starte pruchno ,będziesz się sypała nie pomyślałaś o sobie i skutkach ,choćby choroby ginekologiczne ,to dziewczynko zastanów się nad swoim życiem ,bo ja takiego pudła bym nawet nie dotknął .Puste baby ,pijaczki ,papierośnice dziewczynki lekkiego prowadzenia się ,handlują sobą za puszkę piwa .

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry