Najładniejszy ogródek przydomowy w GSM

Jak co roku Zarząd Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej organizuje konkurs na najładniejszy ogródek przydomowy. Ubiegły rok był wyjątkowy, pandemia i szok nią wywołany zdecydowały o tym, że konkurs się nie odbył. Jednak w tym roku Zarząd postanowił zorganizować kolejną edycję tego miłego wydarzenia.

W dniu 11.06.2021 r. miał miejsce finał tegorocznego konkursu, którego celem zawsze jest zachęcenie mieszkańców Jastrzębia-Zdroju do dbałości o estetykę najbliższego otoczenia i miasta.

Komisja powołana przez Zarząd wyłoniła laureata tegorocznej edycji i została nim Pani Teresa KAMELA z ulicy Wrocławskiej.

Tradycyjnie wręczono nagrody, a my jak zawsze pokazujemy relację zdjęciową z tego wydarzenia i prezentujemy wyróżniony ogródek przydomowy. Z powodu stanu epidemii wyjątkowo odbyło się to w warunkach plenerowych, ale nie zmienia to wagi i celu założonego w konkursie.

Zwycięzcy gratulujemy i innych zachęcamy do udziału w następnej edycji konkursu, a wielu naszych mieszkańców ma się czym pochwalić. (materiał sponsorowany)

Dariusz Janicki

Przewiń do góry