Najpierw ukradł maszynki, potem wyciągnął nóż

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Do tej kradzieży rozbójniczej doszło w jednej z drogerii w Jastrzębiu-Zdroju. Sprawca skradł maszynki do golenia o wartości około 400 złotych. Gdy pracownik ochrony próbował go zatrzymać, mężczyzna zagroził mu nożem. W trakcie ucieczki porzucił swój „złodziejski łup” oraz perfumy o wartości około 600 złotych, które ukradł w innym sklepie. Kamery monitoringu zarejestrowały całe zdarzenie.

„Sprawcą jest mężczyzna w wieku około 25-30 lat, szczupły – wzrost około 180 cm, czarne włosy wygolone po bokach. Ubrany w czarną kurtkę, szare spodnie dresowe. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach oraz posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju – tel. 47 85 542 00 lub Wydziałem Kryminalnym – tel. 47 85 542 86” – czytamy na stronie KMP w Jastrzębiu-Zdroju. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. Lebrow ,nierobów ,zlodzieji w Jastrzębiu nie brakuje ,na głowie wygolona cipka ,do Jastrzębia przyjeżdżają złodzieje z różnych wiosek i kradną .
    Wiadomo że sklepy ,mieszkańcy Jastrzębia są słabo chronieni ,straży miejskiej w ogóle nie widać ?

  2. Kierowca Bombowca

    To my mamy szukać złodziei, a policja w tym czasie będzie nam mandaty za brak maseczki wystawiać? Rozleniwili się w tej policji.. Ostatnie co bym zrobił po tym wszystkim, to donoszenie im na ludzi..

        1. Najgorzej jak taki głupek nie odróznia donosu od normalnej postawy obywatelskiej. Ale co taki kierowca bombowca może wiedziec.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry