Nastolatkowie złamali nos policjantowi

fot. KMP Żory

Młody mężczyzna napadł na 31-latka nad ranem w pobliskich Żorach. Kryminalni szybko ustalili, iż sprawcą jest 19-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju, który dodatkowo był poszukiwany listem gończym i powinien trafić do aresztu śledczego. Mundurowi na drugi dzień namierzyli mężczyznę w jednym z lokali. Podczas zatrzymania jego kompani zaatakowali interweniujących policjantów. Jednego z nich kopali po twarzy i ciele, doprowadzając do złamania nosa.

Zatrzymany 19-latek został umieszczony w areszcie śledczym. Za rozbój grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Osoby, które napadły na interweniujących stróżów prawa, zostały zatrzymane już na drugi dzień. Wśród nich był 16- i 17-latek oraz 18-latka. Wobec 17-letniego jastrzębianina i 18-letniej żorzanki prokurator zastosował dozór. Najmłodszy, mieszkaniec powiatu pszczyńskiego, przekazany został do młodzieżowego ośrodka wychowawczego. O jego dalszym losie zdecyduje sąd rodzinny. Sprawcom napaści na policjantów grozi teraz kara nawet 10 lat pozbawienia wolności. (źródło: KMP Żory)

    1. A może z Policją coś jest nie tak że nie umieją sobie dać rady ze szczylami. Fajnie to się zatrzymuje dziewczynę która piszę kredą pod kościołem, zakuta w kajdany i wywieziona. A jak już w barze trzeba akcję przeprowadzić to jest problem…

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry