Nowy taryfikator „zdołował” jastrzębianina

fot. KMP Żory

Kilka dni temu przed godziną 6.00 na alei Armii Krajowej w Żorach policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli kierowcę forda, który jechał zdecydowanie za szybko. 26-letni jastrzębianin miał na liczniku 115 km/h, w miejscu, gdzie dopuszczalna prędkość wynosi 50 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące w związku z przekroczeniem prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. Ponadto stróże prawa nałożyli na niego mandat, który zgodnie z wprowadzonym właśnie taryfikatorem, wyniósł 2000 złotych. Na konto kierowcy trafiło też 14 punktów karnych. (źródło: KMP Żory)

  1. Niepotrzebna naklejka na szybie. To i odkręcają przednią tablice żeby fotoradar nie namierzył. Tak szaleją obecnie debile w swoich wieśwagenach i bolidach młodzieży wiejskiej.

  2. juz pojawily sie wpisy mlodzikow co jezdza jak debile i maja wszytko gdzies , bronią swoich chorych kolezkow, Odebrac na 2 lata prawko i dowalic 5 tys mandatu to sie odechce tej gownażerii jezdzenia tymi starymi golfami i audikami z tuningiem .

  3. Na młodych klną zwykle ludzie starzy z demencją. hi, hi. Wszystkie Ryśki to fajne chłopaki….no chyba, że to fajne staruszki…

  4. Łapać gnojków, bardzo dobrze że podnieśli mandaty teraz młodzik dostanie mandat i będzie musiał sprzedać złoma dzięki temu na drogach będzie bezpiecznie

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry