Oskar Brzozok w kadrze narodowej!

Oskar Brzozok z trenerem Jarosławem Pietrzykiem na najwyższym stopniu podium OOM 2020.

Wydział Wyszkolenia Polskiego Związku Bokserskiego ogłosił skład narodowej Kadry Młodzieżowej Juniorów na Międzynarodowy Turniej Bokserski o Puchar Prezydenta Miasta Łomża, który rozpocznie się w piątek. Wśród dwudziestu jeden wyróżnionych pięściarzy z całego kraju znalazł się nasz mistrz Polski Oskar Brzozok.

Zawodnik BKS Jastrzębie będzie rywalizował w kategorii wiekowej do 69 kg wraz z Mateuszem Urbanem (Bojan Boks Lubań). Na razie nie podano nazwisk innych pięściarzy, którzy wystartują w tej kategorii.

Przy tej okazji warto dodać, iż znamy już także terminy dwóch turniejów bokserskich, które w tym roku mają odbyć się w Hali Widowiskowo-Sportowej. Szósta edycja Memoriału Tadeusza Wijasa zaplanowana została na 15 maja, natomiast doroczny Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży „Boks na Ringu, nie na Ulicy” – na 9 października.

Jak informuje BKS Jastrzębie, wciąż trwa nabór do klubu. Osoby, które chciałaby dołączyć do ekipy trenerów Andrzeja Porębskiego, Jarosława Pietrzyka i Jacka Ostaszewskiego mogą czuć się zaproszone na treningi odbywające się w Hali Widowiskowo-Sportowej od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00.

Źródło: Facebook / BKS Jastrzębie

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry