Parkowe alejki coraz piękniejsze

„466 metrów kwadratowych alejek w Parku Zdrojowym przechodzi właśnie rewitalizację” – poinformował jastrzębski magistrat.

fot. UM Jastrzębie-Zdrój

„Na wyznaczonych odcinkach dotychczasową, przestarzałą już nawierzchnię zastąpi estetyczne kruszywo granitowe. Z granitu zostaną również wykonane obrzeża alejek.

Przy okazji wymieniona zostanie także nawierzchnia we wnękach, gdzie zamontowane są ławki. Tu wykorzystany będzie piaskowiec w tak zwanej formie 'na dziko’. W ten sposób przygotowano teren pod dziewięć ławek” – dowiadujemy się.

„Wymiana nawierzchni w parkowych alejkach to jeden z elementów wieloletniego planu rewitalizacji Parku Zdrojowego. Koszt tego etapu to 133 tysiące złotych” – pada na koniec. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

  1. Co się plujecie wybieracie nauczycieli na prezydenta to nie oczekujcie poprawy sytuacji w mieście, te nieudaczniki nie nadają się do rządzenia to są ludzie roszczeniowi

    1. Bardzo dobrze, że alejki będą wyremontowane. Pani prezydent jako nauczycielka dobrze rządzi miastem. Nauczyciele to ludzie wszechstronnie wykształceni ludzie. Żal mi Ciebie, Olo, który pracuje właśnie jako nauczyciel w szkole. Pamiętaj, że nie kala się we własne gniazdo, bo to okropne. Jak możesz później spojrzeć sobie w twarz? No jak?!

    1. Jak już kiedyś pisałem, co włodarze miasta nie zrobią /p.Prezydent / to źle. Odnoszę wrażenie,że w Jastrzębiu mieszkają sami malkątęci, tak wygląda
      z większości z komentarzy. Pozdrawiam- myślimy pozytywnie a swiat będzie piękniejszy.

  2. a kiedy przestarzałą nawierzchnie na ulicy Rekreacyjnej UM wymieni? bo póki co przeorali ziemie a potem.walcem ją ubili… a ulica jest miejska tak samo jak np. Północna. rewitalizacja Rekreacyjnej i będzie ok. ale nie ale nie władza musi pokazać gdzie „miejsce”mieszkańców jak sie nie zgodzili na zabranie podwórek pod budowe . władza nie pytała o zdanie tylko ze spec ustawy chciała zabrać. … to teraz w zamian nie naprawi drogi nie przywrócą do pierwotnego stanu z 2015 roku kiedy była droga utwardzona w technologi zbliżonej do asfaltu.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry