„Pierwszy Dzwonek” drugi raz

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wznawia zapisy na Rodzinny Rajd Rowerowy „Pierwszy Dzwonek”, który miał odbyć się w maju, ale ostatecznie został przesunięty na dzień 18 czerwca (start o godz. 18:00). Limit uczestników imprezy został zwiększony do 150 osób. Zapisy odbywają się wyłącznie poprzez panel internetowy, a zatem w dniu zawodów nie będzie można dołączyć do rajdu.

Startem i metą „Pierwszego Dzwonka” jest Ośrodek Wypoczynku Niedzielnego. Licząca 15 km trasa zabezpieczanego przez policję i straż miejską przejazdu wiodła będzie przez centrum miasta oraz Ruptawę i Bzie. – Podczas rajdu należy bezwzględnie przestrzegać przepisów o ruchu drogowym. Nie ścigać się. Zachować ostrożność – apelują organizatorzy, którymi są – obok MOSiR-u – także PTTK Jastrzębie-Zdrój oraz KTR Wiercipięta.

Rajd rozpocznie się o godz. 18:00, natomiast w godz. 16:45-17:45 w biurze imprezy będzie miała miejsce weryfikacja zgłoszeń oraz wydawanie pakietów startowych. Na OWN-ie kolarze pojawią się ponownie ok. godz. 20:00.

Przypomnijmy, że przed miesiącem „Pierwszy Dzwonek” nie doszedł do skutku mimo zniesienia obostrzeń dotyczących organizacji imprez poza obiektami sportowymi. Wprawdzie Ministerstwo Zdrowia zezwoliło na takie zawody, ale z powodów epidemiologicznych zgody nie wyraziła Komenda Wojewódzka Policji.

Zapisy [b4sportonline.pl] >>

Więcej informacji [mosir.jastrzebie.pl] >>

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry