Pobił kobietę, a 12-latkowi groził wyrzuceniem przez okno

(źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Niedawno policjanci zostali powiadomieni o awanturze domowej, do jakiej doszło w jednym z mieszkań w Jastrzębiu-Zdroju. Nietrzeźwy mężczyzna wszczął kłótnię ze swoją partnerką i jej synem, w mieszkaniu znajdowało się także 2-miesięczne niemowlę. W czasie awantury pobił kobietę oraz przy użyciu noża groził jej pozbawieniem życia. Natomiast 12-latkowi – groził połamaniem rąk, nóg oraz wyrzuceniem przez okno z 10 piętra, chcąc zmusić go, aby ten nie dzwonił na policję. Jak się okazało, 32-latek od dłuższego czasu znęcał się fizycznie i psychiczne nad najbliższymi. Policjanci zatrzymali awanturnika. W trakcie interwencji 32-latek używał wobec mundurowych wulgaryzmów oraz groził pobiciem, próbując wywierać wpływ na wykonywane przez nich czynności. Mężczyzna został obezwładniony, zatrzymany i przewieziony do komendy. Agresywny jastrzębianin trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj oprawca usłyszał zarzuty. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Za przestępstwa, jakich się dopuścił, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

  1. Bo się boicie same być i metki starej panny też się boicie bo j bie takie jest ktoś kto odstaje jest wysmiewany i to jest tego przyczyna.

    1. Ja jestem sam z wyboru bardzo mi to odpowiada a ci co by się wysmiewali to mam głęboko w czterech literach teraz być z głupia baba która u przyjrzy życie to żadna przyjemność a Jastrzębie to wielkie sioło zapyziale.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry